Poznáme najkrajšie slovenské deti v súťaži o titul Baby roka 2012

Najpôvabnejšie bábätká a batoľatá súťažili o titul Baby roka 2012. Do súťaže sa zapojili tisíce detí a o víťazovi hlasovali desaťtisíce užívateľov internetu. Z desiatich víťazov jednotlivých kategórií vybrala odborná porota malú víťazku, ktorá sa mazná so svojím zajačikom.

Titul Baby roka, ktorý sa v Slovenskej republike udeľoval druhýkrát, získala v tomto roku Karolínka a dievčatám tentoraz patrili aj ďalšie dva stupne. Na striebornej pozícii sa umiestnila Ela a bronzovú medailu si odnáša Dianka. Hodnotenie prebiehalo na základe fotografií, ktoré súťažiaci vkladali od marca do decembra do tematicky zameraných fotogalérií na www.babyroka.sk.

Jednotlivé mesačné kolá sa od seba odlišovali zadaním, na každé kolo bol vyhlásený iný zaujímavý motív fotografií (napríklad Dieťa a technika, Dieťa a živé zviera, Dieťa a kvetina). Návštevníci svojimi hlasmi hodnotili vložené fotografie detí. Z jednotlivých kôl následne postúpilo desať superfinalistov, z ktorých konečného víťaza vybrala odborná porota. Stránka Baby roka mala viac ako 1 000 000 prezretých stránok. Najpopulárnejšia bola téma Dieťa a voda.

Víťazné dieťa súťaže Baby roka 2012 sa stane celebritou! Jeho portrétna fotografia sa objaví na titulnej strane časopisu Mama a ja a počas jedného miesiaca bude zverejnená aj na našej stránke Babyweb.sk. Ďalšou lákavou cenou je okrem iných aj digitálny fotoaparát v hodnote 280 EUR od HAPPY FOTO, generálneho partnera súťaže Baby roka 2012.

Na 2. mieste sa umiestnila Ela. Získala najviac hlasov v 8. kole súťaže na tému Dieťa a jedlo alebo nápoje.

Na 3. mieste skončila Dianka. Získala najviac hlasov v 9. kole súťaže na tému Dieťa a technika.

Ďalšie podrobnosti a fotografie všetkých desiatich superfinalistov nájdete na www.babyroka.sk.

Partneri:


Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist