O budúcnosť svojho dieťaťa sa už nemusíte báť…

…s komplexným programom kapitálového životného poistenia pre deti Farbička od Allianz – Slovenskej poisťovne.

Pozeráte s nádejou do budúcnosti svojho dieťaťa? Detské životné poistenie FARBIČKA vám ju pomôže vykresliť v tých najžiarivejších farbách. Nech už budete so svojím dieťatkom prežívať radostné, či menej šťastné chvíle, vždy sa môžete spoľahnúť na pomocnú ruku Allianz – Slovenskej poisťovne. FARBIČKA, komplexný program kapitálového životného poistenia pre deti, finančne ochráni vaše dieťa v prípade, kedy to bude najviac potrebovať, súčasne mu zabezpečí čo najhladší vstup do dospelosti a vnesie do vašej rodiny ešte väčší pocit radostného bezpečia a istoty.

Poistenie Farbička je:

Výhodná Forma šetrenia

Poistenie FARBIČKA je mimoriadne výhodná forma šetrenia pre vaše dieťa. S FARBIČKOU zabezpečíte vášmu dieťaťu bezstarostný vstup do dospelosti.
Vložené finančné prostriedky určené na šetrenie sa navyše každoročne zhodnocujú garantovaným úrokom a podielmi na prebytku.

Ochrana a zabezpečenie

Poistenie FARBIČKA zabezpečí oporu vášmu dieťaťu v prípade takých nešťastných životných situácií akými sú strata či invalidita rodičov.
V prípade invalidity osoby, ktorá je poistená spolu s dieťaťom alebo jej úmrtia, dochádza k oslobodeniu od platenia poistného. Navyše, vášmu dieťaťu môže byť vyplácaný ročný dôchodok až do konca poistnej doby, alebo vyplatená jednorazová suma, ktorú ste si dojednali na začiatku poistenia.

Jednorazové poistné

Poistenie FARBIČKA vám umožňuje zaplatiť poistné jednorazovo. Takto môžete uhradiť nielen šetriacu zložku, ale aj úrazové poistenie, ktoré sa vám na konci poistnej doby vráti zhodnotené. Vaša počiatočná investícia sa dokáže zhodnotiť aj o viac ako 30%.

Baby karta

FARBIČKA vám ponúka Baby kartu úplne zadarmo! Baby karta zahŕňa poistenie liečebných nákladov v zahraničí a trvalých následkov úrazu s celoročnou platnosťou až do dovŕšenia 15. roku dieťaťa.

Dieťa I dospelý

Na jednej poistnej zmluve sa spolu s dieťaťom môžu poistiť 1 alebo 2 dospelé osoby – rodičia, starí rodičia alebo ktokoľvek kto chce, aby vaše dieťa bolo zabezpečené a chránené v každej situácii.

Ukončenie už po 18-tke

Poistenie chráni vaše dieťa až do veku 25 rokov. Je to jediné poistenie na trhu, ktoré chráni vaše dieťa aj v rannej dospelosti za cenu detského poistenia. Ak sa však vaše dieťa rozhodne už po 18-tke osamostatniť, poistenie FARBIČKA vám umožní peniaze vybrať za zvýhodnených podmienok.

Najširšie krytie rizík

Poistenie FARBIČKA ponúka pre širokú škálu pripoistení nielen pre dieťa, ale aj pre 1 alebo 2 dospelé osoby.

Viac o komplexnom programe kapitálového životného poistenia pre deti FARBIČKA získate na internetovej stránke www.allianzsp.sk, na infolinke 0800 122 222, na všetkých pobočkách Allianz – Slovenskej poisťovne a u finančných agentov.

Tento článok je komerčnou prezentáciou.

12.4.2010 11:06| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist