Môj pôrod bol bleskový

VÁŠ PRÍBEH
Ak prezradím, že som dokopy rodila 55 minút, asi mi bude nejedna mamička závidieť. Samozrejme, aj takýto rýchly pôrod dáva poriadne zabrať, najmä vtedy, keď tak ako ja, neviete, či vôbec stihnete prísť do pôrodnice.
Dnes som však za to vďačná, že malý prišiel tak rýchlo na svet.

Aký bol váš pôrod. Chodievali ste na predpôrodné prípravy? Cvičili ste, alebo ako ste sa na deň D pripravovali? Diskutujte na našom webe.

Celé sa to začalo večer. Nič zvláštne som necítila, tak som si išla pokojne ľahnúť. Okolo pol tretej v noci ma však zobudilo také divné pichnutie a potom to zrazu nabralo veľmi, ale veľmi rýchly spád.

Jediným mojím šťastím bolo, že pôrodnica bola blízko.

O tretej sme už boli v nemocnici a o pol hodinu bol náš synček na svete. Jeho miery ako z knižky – 49 cm a 3 a pol kila. To všetko aj napriek tomu, že ja som váhou aj výškou drobné žieňa.

Je to zvláštne, ako sa niektoré deti narodia rýchlo, a niektorým sa nechce na svet a musí sa im pomôcť. Ja som mala šťastie, že malý ma netrápil, a pritom som sa nijako špeciálne na pôrod nepripravovala.
Žiaden recept na rýchly pôrod teda nemám. Hoci som sa vtedy bála, že porodím už doma, dnes sa nad tým len usmievam. Ostali už iba pekné spomienky a náš drahý synček. Dnes má už dva roky.

Anna

Aký bol váš pôrod. Chodievali ste na predpôrodné prípravy? Cvičili ste, alebo ako ste sa na deň D pripravovali? Diskutujte na našom webe.

Na Babywebe nájdete aj iné zaujímavé VAŠE PRÍBEHY:
Veľmi sa bojím pôrodu
Moje tehotenstvo je zázrak
Po pôrode už vôbec nechcem sex
Neriešim, či budem mať postihnuté dieťa

3.1.2011 9:48| autor: Redakcia Baby-webu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist