Maminky a deti ocenia Physiomer Baby

KOMERČNÁ PREZENTÁCIA Viete prečo? Určite poznáte tie večné súboje s nádchou a nachladnutím vášho dieťaťa. Plač, nepokoj, nedostatočné kŕmenie pri upchatom nošteku, unavená a nevyspatá je celá rodina. V takýchto chvíľach mama hľadá čokoľvek, čo by sitáciu pomohlo vyriešiť.

Deti ochorejú na nádchu aj 10 krát do roka a to je už dôvod začať aj s prevenciou, však?

Pokiaľ nechcete aplikovať dieťatku do nosa liečivé prípravky a volíte radšej prírodné prostriedky, je k dispozícii 100% morská voda Physiomer Baby. Ako názov napovedá, ide o prostriedok určený priamo pre bábätká od narodenia. Nie je len pomocníkom pri liečbe nádchy, ale je aj prevenciou proti nej.

A ako môže pomôcť Physiomer Baby?

Napríklad, pokiaľ má dieťa upchatý nos a potrebujeme hlien odsať, je vhodné vstreknúť do každej nosnej dierky jednu dávku morskej vody. Tá zriedi nosný hlien a odsávačka potom ľahko dokončí svoju prácu. Nos je naviac vďaka minerálom a stopovým prvkom z mora krásne regenerovaný a upokojený. Physiomer Baby je izotonický, čo znamená, že koncentrácia obsiahnutých solí je rovnaká, ako v bunkách ľudského tela.

physiomer_baby_0002.jpg

Pre vaše dieťa je teda prirodzený, úplne bezpečný – a vďaka špeciálnej tryske s ochranným lemom proti hlbokému vniknutiu do nosnej dierky a v nose neštípe ani nepáli. Používať ho môžete niekoľkokrát denne, podľa momentálnej potreby a bez obmedzenia. Po vyčistení je nos krásne priechodný a neobmedzuje dieťatko v normálnom dýchaní ani prirodzenom kŕmení z pŕs aj fľaštičky.

Pokiaľ chcete pracovať na prevencii častých nádch, doporučujeme používať Physiomer Baby pravidelne ráno a večer alebo, pokiaľ chodíte plávať s malými deťmi, aj po plávaní. Z nosa tým odstránite zvyšky chlóru a iných látok, ktoré by mohli malý nos dráždiť. Preventívne používanie je možné celoročne 7 dní v týždni.

Regeneračné vlastnosti morskej vody sú blahodarné nielen pre vaše bábätko, ale aj pre celú rodinu. Škála Physiomer produktov je vhodná pre deti už od narodenia, batoľatá, školopovinné deti aj dospelých. Nájdete v nej aj hypertonické morské vody, ktoré naviac pôsobia na zdurenú nosnú sliznicu. Tú jemne a prírodnou cestou zbavia opuchu a prekrvenia.

Využite schopnosti 100% čistej morskej vody Physiomer aj vy. Je silnejšia ako vaša nádcha a jemná aj pre nejmenší noštek.

Kúpite v najbližšej lekárni.

14.2.2014 4:20| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist