Angličtina od troch mesiacov?

Ak neveríte, poďte sa pozrieť na kurz Helen Doron Early English! Kurzy detskej angličtiny Helen Doron Early English sú určené pre všetky deti už od troch mesiacov. Ich hlavnou devízou je, že sú založené na princípe materinského jazyka, čo znamená, že sa pomocou nich môže naučiť anglický jazyk naozaj každé dieťa. Metódu Helen Doron Early English vyvinula britská lingvistka a pedagogička Helen Doron a tento rok je to už 25 rokov, čo sa podľa nej úspešne učia angličtinu tisícky deti na celom svete.

Každá hodina vedená pomocou úspešnej metódy Helen Doron je úplne iná ako tie, na ktoré si pamätáte zo škôl. Pozitívna energia, láska k deťom, nadšenie odrazené na detskej tvári, ale i potešenie z hry a učenie sa prirodzenou nenútenou formou to je základ každej hodiny. Výučba nie je postavená na štandardnom spôsobe učenia, ale práve naopak – na zážitkoch. Jednotlivé slová a frázy si deti pamätajú preto, lebo si ich dokážu spojiť s niečím konkrétnym, čo na hodine zažili. Či už sú to jednotlivé aktivity, pesničky, básničky alebo jednoducho hranie sa.

Zážitková forma výučby je úspešnejšia ako klasická, pretože zážitky a s nimi spojené skúsenosti sa ukladajú do dlhodobej pamäti a preto si ich aj dieťa ľahšie zapamätá. Učenie cudzieho jazyka je pre deti iba hrou. Ide im to prirodzene bez námahy, ale najmä učenie nevnímajú ako záťaž.

Jednotlivé kurzy sú prispôsobené veku dieťaťa. Výučba prebieha v malých skupinkách, takže sa nemôže stať, že by niektoré bolo z komunikácie vynechané. Počas hodiny deti aktívne komunikujú s lektorkou, ale aj medzi sebou a bez ohľadu na vek je to výhradne v angličtine. Slová, pojmy, vety a ani texty nie sú prekladané do slovenčiny. Spočiatku dieťa počuje slová, ktorým nerozumie, ale postupne mu učiteľka pomocou zábavných aktivít pomáha pochopiť význam zvukov, ktoré už absorbovalo.

V predškolskom veku sa na hodinách zúčastňujú aj rodičia, ktorí sa rovnako do aktivít zapájajú, čím sú pre svoje deti pri učení veľkou podporou. Každý lektor je na výučbu pomocou tejto jedinečnej metódy špeciálne školený. Kurzy Helen Doron Early English sa od klasickej výučby odlišujú najmä skvelými výsledkami neporovnateľnými s klasickou výučbou.

Viac o jedinečnej metóde Helen Doron sa dozviete na webovej stránke www.helendoron.sk.

Kurzy Helen Doron Early English sú už teraz prístupne vo všetkých väčších mestách Slovenska, takže si môžete nájsť práve to svoje: Banská Bystrica, Bratislava – Dúbravka, Petržalka, Ružinov, Staré Mesto, Nové Mesto a Rača; Dunajská Streda, Šamorín, Humenné, Vranov nad Topľou, Galanta, Komárno, Veľký Meder, Kolárovo, Košice, Malacky, Martin, Nitra, Nové Zámky, Pezinok, Senec, Poprad, Kežmarok, Prešov, Prievidza, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Skalica, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žilina.

9.2.2010 1:28| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist