Ako poznám, že je už ten správny čas na dieťa?

Ahojte, som vydatá už päť rokov a svojho manžela milujem. Na dieťa doteraz nebol čas, teda ten správny čas. Čím ďalej, tým viac si uvedomujem, že donekonečna to odkladať nemôžeme.

Prestala som fajčiť, vyhýbam sa stresom, pred dvoma mesiacmi som vysadila tabletky, okoliu som oznámila, že pracujeme na potomkovi, hlavne moji rodičia sú nadšení.

Môj problém je v tom, že čím ďalej tým viac sa vo mne prehlbuje akýsi blok, neistota, či robím správne. Ako poznám, že je už ten správny čas na dieťa? Všade počúvam o nejakých biologických hodinách, prirodzenej túžbe… Ja mám však v hlave milióny otázok, pochybností…

M.

Čo si o tom myslíte Vy? Ako žena pozná, že je ten pravý čas na bábätko? Čakáte aj Vy na ten správny moment? Sú takéto pochybnosti prirodzené? Ako sa pripravujete alebo ste sa pripravovali na materstvo?
Diskutujte o tom na našom fóre.

Ako to je s umelým mliekom?

Ahojte maminy, chcela by som sa opýtať na váš názor, ako to je s umelým mliekom?

Kamarátka dojčila malú 5 mesiacov, potom už mala menej mlieka a začala prikrmovať BEBOU 2, tá obsahuje probiotiká a tie zabezpečujú „hladký“ prechod z materského mlieka na nemliečnu stravu. U jej malej to prebehlo úplne v pohode, možno aj vďaka tým probiotikám 🙂 Máte s tým nejaké skúsenosti?

J.

Ako ste zvládli prechod z materského mlieka na umelé? Kedy ste začali prikrmovať bábätko umelým mliekom? Aké umelé mlieko používate? Prezradte nám svoje skúsenosti na našom fóre.

Čo si myslíte o bavlnených plienkach?

Čaute, ja používam bavlnené plienky a som spokojná. Mám chlapca a pre chlapcov sú vhodnejšie, lebo sa neprehrievajú semenníky.

Je s tým možno trochu robota, ale našla som si systém. Mám zatváracie vedro, keď je plné, periem. Aký je Váš názor?

K.

Zaregistrujte sa a podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti s plienkami na našom fóre. Aké plienky preferujete Vy? Jednorázové alebo bavlnené? Aké značky sa Vám osvedčili? Aké sú podľa Vás ich výhody a nevýhody?

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist