Tipy na víkend s deťmi: 9. – 10. november

Martin na bielom koni síce už klope na dvere, ale zatiaľ nie je potrebné vyťahovať sane. Jesenný čas si vychutnajte napríklad pri dobrej knižke z Bibliotéky alebo výrobou lampiónu na večerný sprievod.

shutterstock_1506284876-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

BIBLIOTÉKA (07. – 10.11., Bratislava)

Bratislavská Incheba otvára už po 27.x brány všetkým nadšencom kníh. Pripravený je program aj pre deti, rôzne tvorivé dielne, autogramiády aj krsty detských knižiek, či laboratórium čítania. Ak aj vy radi objavujete nové knižky pre svojich najmenších, tak je to správne miesto, kde si môžete knižky priamo prelistovať a nájsť mnoho inšpirácie.

VČELÍ DEŇ (09.11., Piešťany)

Včielky sa už uložili na zimný spánok, no v Elektrárni Piešťany bude už túto sobotu živo ako v úli. Vedecký brloh, workshopy, aktivity pre deti, to všetko na tému včely. A nebudú chýbať ani ochutnávky. Mňam.

SVET NA MODRO (09.11., Košice)

Modrotlač je vzácna farbiarska technika. Zažite workshop v Steelpark – Park vedy a odhaľte tajomstvo modrotlače. Vyskúšajte si prácu s touto technikou a vytvorte si svoj unikátny kúsok. Samotný Steelpark sa oplatí navštíviť aj mimo workshopu. Stále expozície ponúkajú zábavnou formou odpovede na technické a prírodné otázky.

ČAROVNÉ LAMPÁŠE (10.11., Trnava)

Ponorte sa do tmy len za svetla lampiónov a svietiacich detských očiek. Tento víkend sa na Slovensku koná niekoľko lampiónových sprievodov, ale práve v Trnave sa pokúsia o zápis do Knihy slovenský rekordov. Pridáte sa? Miesto stretnutia je na Trojičnom námestí o 17tej.

Tipy pre vás pripravila Kristína Ciglanská a jej Malí výletníci. Ak sa vám tieto tipy páčili, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo Instagrame, kde na vás čakajú ďalšie inšpirácie, kam na výlet s deťmi.

7.11.2019 5:48| autor: Kristína Ciglanská
Viac o téme: aktivity

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist