Tipy na víkend s deťmi: 4. – 6. 1.

Vitaj rok 2020! Už sa tešíme, aké prekvapenia a zážitky si si pre nás pripravil. Hneď prvý víkend máme predĺžený, takže než nám skončia prázdniny, je tu skvelá príležitosť vyraziť za dobrodružstvom.

3_krali-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

TRAJA KRÁLI NA SVAHU (6. 1., Snowparadise Veľká Rača-Dedovka)

Ak plánujete tento víkend navštíviť lyžiarske stredisko vo Veľkej Rači, tak vedzte, že tam môžete stretnúť aj Troch kráľov. Tentoraz neprídu na ťavách, ale zavítajú na lyžiach. Zvedavým deťom porozprávajú o svojom putovaní a pripravené budú mať aj sladké prekvapenie.

 

Výstava: Takto sa slávia Vianoce (do 31. 1., Knižnica Piešťany)

Krásna a originálna knižnica v Piešťanoch opäť pripravila peknú výstavu. Ilustrácie Márie Neradovej na motívy knižky Vánoce z celého světa vás prenesú do rôznych krajín. Prostredníctvom výstavy spoznáte vianočné tradície detí z celého sveta. 

 

Výstava: KRÁSA PAPIEROVÝCH BETLEHEMOV (do 6. 1., Lesnícke a drevárske múzeum Zvolen)

Tento víkend je posledný, kedy môžete navštíviť výstavu netradičných betlehemov vyrobených z papiera. Okrem toho stojí za návštevu aj samotné múzeum. V stálych expozíciách nájdete cenné informácie o našich lesoch, fungovaní lesníctva či drevárskych remeslách.

 

Voľný vstup do múzeí a galérií (5. 1., Slovensko)

Nezabudnite, že aj v tomto roku môžete využiť do mnohých múzeí a galérií vstup zdarma. Platí pre prvú nedeľu v mesiaci. Vyberte sa napríklad do Solivaru v Prešove, na hrad Červený Kameň pri Modre alebo do Múzea letectva v Košiciach.

 

Tipy pre vás pripravila Kristína Ciglanská a jej Malí výletníci. Ak sa vám tieto tipy páčili, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo Instagrame, kde na vás čakajú ďalšie inšpirácie, kam na výlet s deťmi.

2.1.2020 5:55| autor: Kristína Ciglanská

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist