Športový kočík X-lander X-Move zvládne terén i jazdu mestom

Všestranný kočík X-lander X-Move je vhodný ako do terénu prírody, tak i pre jazdu v meste.

Konštrukcia sa dá využívať so športovou nadstavbou, hlbokou vaničkou, alebo autosedačkou. Športový kočík sa veľmi jednoducho skladá, sedenie sa dá upevniť ako v smere, tak aj v protismere jazdy a pre jazdu v tme je vybavený LED svetlami s dvomi režimami svietenia, ktoré sú zabudované v opierke nôh. Dodať môžeme kočík tiež v sete X-Move, v ktorom je športový kočík, vanička a prebaľovacia taška – v krásnom lila odtieni Dusk Violet. Viac informácií na www.x-lander.cz.

 Do lesa i na nákupy

Kočík X-lander X-Move je všestranný presne ako maminky. Zvládne lesnú cestu, rovnako ako nákupy v meste. Má ľahkú hliníkovú konštrukciu a predné otočné kolieska s aretáciou ovládateľnou zošliapnutím. Konštrukciu využijeme tak ako so športovou nadstavbou (dá sa používať v smere jazdy i v protismere jazdy), tak aj s hlbokou vaničkou či autosedačkou. X-Move sa veľmi jednoducho skladá a pre jazdu v prítmí má LED svetlá s dvoma režimami svietenia, ktoré sú zabudované v opierke nôh. Pohodlné a priestranné sedenie s plynulou reguláciou sklonu, spolu s nastaviteľnou opierkou nôh, poskytuje pohodlie deťom, maminky ocenia nastaviteľnú veľkosť nákupného košíka. Súčasťou kočíka je tiež vložka z bavlneného foté X-pad, a praktický zateplený nánožník vo farbe kočíka. Kočík je k dispozícií za orientačnú cenu 524 EUR.

 X-lander X-Move set: Kočík vo farbe fialiek

Pre maminky, ktoré radi sledujú moderné trendy, bol navrhnutý kočík X-lander X-Move v nežnej lila farbe  –  Dusk Violet. Okrem kočíka X-Move je v sete taktiež priestranná hlboká vanička X-pram v elegantnom dizajne so šiltom vrátane ochranného nánožníka a taktiež prebaľovacia taška na kočík X-bag, ktorá má množstvo praktických priestranných vreciek na všetky nevyhnutnosti pre bábätká, vrátane prebaľovacej podložky  a termoobalu na fľašu. Všetky diely setu X-Move sú zladené do krásnej fialovej farby, ktorá symbolizuje optimizmus a originalitu. Orientačná cena celého setu je 650 EUR.

6.5.2019 3:46| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist