Nenakupuje s mierou, ale Na mieru!

Trápenia, čo všetko nám ešte chýba pre náš poklad a kde to zohnať za dobrú cenu, sú preč. Na radu priateľky som, síce trošku neveriacky, no predsa, vyskúšala Nákup na mieru. No a výsledok? Neľutujem!Chcem sa preto s Vami podeliť o túto dobrú skúsenosť. Ušetrí Vám čas aj peniaze.

Hovorí sa, že všetko s mierou alebo zlatá stredná cesta. Na to som snažila pamätať aj pri príprave výbavičky a potrebných vecičiek pre naše bábätko, náš poklad Samka. Nakoniec som však zistila, že najlepšie nie je nakupovať s mierou, ale NA MIERU.

Chytala ma panika!

Kamarátka Katka mi poradila vyskúšať novú službu. Dovtedy som trávila dlhé hodiny hľadaním v časopisoch pre budúce mamičky a oteckov i surfovaním po internetových obchodoch. Bola som zúfala a pri stretnutí s Katkou ma prekvapilo, ako má ona pre svoje bábätko už všetko pripravené a najmä to, ako to rýchlo stihla. Chytila ma panika!

A riešenie? Jednoduché!

„To máš jednoduché,“ povedala mi s úsmevom. „Využi Nákup na mieru.“ Chvíľu mi trvalo, kým som od nej zistila, že ide novú službu v bratislavskej predajni predeti.sk. Najskôr som mala pochybnosti, či práve tu na Košickej 37, dostanem to, čo si predstavujem a najmä to, či mu tu aj dokážu poradiť.Katka mi povedala, že v predajni sa jej celú hodinu venovala, nejaká špeciálna asistentka predaja, ktorá ju po obchode sprevádzala. To sa mi zdalo úplne neuveriteľné, takže som jej rady brala trošku s rezervou. Uverím, až keď uvidím, hovorila som si.

Zavolala som a bolo!

Tak som to vyskúšala. Našla som si číslo, čo mi dala Katka – 0911 799 457 a zavolala som s prianím, že aj ja chcem takú „zázračnú“ pani, ktorá mi pomôže. Dohodli sme si termín a neveriacky som šla do predajne.No a na moje prekvapenie všetko fungovalo, ako Katka povedala a dokonca to bolo zadarmo. Asistentka mi poradila ohľadom výbavičky a aj o tom, ako sa zmestiť do rozpočtu, ktorý sme s manželom mali.

Zistila som tiež, aký tovar budem v budúcnosti potrebovať. Asistentka dokonca funguje aj tak, že ju môžem informovať o svojich predstavách a potrebách pre dieťatko, o tom, čo presne zháňam, a ona mi poskytne informáciu z prvej ruky a hľadaný tovar vopred pripraví. Perfektné! Toľko času, námahy a aj nervov mi dokázala ušetriť….

Pozor dôležité!

Takže milé moje! Tu sú údaje, ktoré mi dala Katka! Podelím sa o ne s Vami a verím, že aj Vy budete spokojné a začnete kupovať na mieru! Ja rozhodne áno.

• Zavolaj na číslo 0911 799 457, od pondelka do piatku od 9.00 – 15.00.
• Alebo napíš na mundiova@predeti.sk a dohodni si stretnutie.
• Služba je zadarmo!

A ešte som na niečo zabudla! K tomu všetkému som dostala prekvapenie – malý darček!
Pri každom nákupe nad 1000 eur, môžem nakupovať detské oblečenie počas celých ďalších šiestich mesiacov s 10% zľavou! Náš Samko má už dokonca svoju prvú bonusovú poukážku 🙂

Idem to hneď využiť!

Vaša Veronika

Tento článok je komerčnou prezentáciou.

9.11.2010 9:59| autor: Redakcia Baby-webu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist