Narodeninové oslavy každý mesiac

Udržiavajte svoje spomienky.

Číslo na brušku

Ten nápad nie je nový, ale možno trochu zabudnutý. Komu napadol, nevieme, ale asi to bolo niekedy po tom, čo bol vynájdený fotoaparát a na svete sa objavil prvý krém. Oboje už je to viac ako sto rokov. Prvým krémom na svete bol krém NIVEA – objav jedného zo zakladateľov firmy Beiersdorf na začiatku minulého storočia. A prvú fotografiu vytvoril v devätnástom storočí istý francúzsky vynálezca. Odvtedy si ľudia fotografovali všetko. Ale najviac – svojich blízkych, priateľov, rodičov, svojich milých … a hlavne deti.

A zrodil sa nápad. Zrejme niekto listoval albumom fotografií a hovoril si: koľko vlastne mal vtedy ten náš drobček mesiacov? Tri? Štyri? A ten druhý teraz bude mať dva … až ho budeme fotografovať, musíme mu na bruško namaľovať dvojku 🙂 Už tušíte?

Prvá fotografia bábätka s dvojkou namaľovanou na brušku musela vzniknúť už dávno. A odvtedy veľa ďalších, hoci s deviatkou na tvári alebo jednotkou na zadočku. A potom už sa ľahko rozpomínalo, a ani nebolo treba narodeninovú tortu so sviečkami.

Je to veľmi pekný nápad. Určite sa Vám zapáči. A bábätko sa bude radovať. Krém na jeho pokožke po kúpaní bude ako pohladenie pierkom. A fotografie v albume budú tešiť Vás i Vaše bábätko … aj keď to už raz nebude žiadne bábätko.

Nivea Creme a krémy Nivea Baby

Na začiatku bol jediný krém. A modrá dózička NIVEA Creme sa stala legendou. Používame ju všetci ako najlepší univerzálny krém na svete, pre mužov aj ženy bez rozdielu veku, hodí sa aj pre naše deti. Ale NIVEA dnes ponúka našim malým oveľa viac. Niekoľko druhov čistiacich obrúskov, rad jemných šampónov, gélov a mydiel pre šetrné kúpanie, pre ich jemnú pokožku olejčeky a ošetrujúce mlieka, pre ich ochranu pred slnkom kompletný rad NIVEA Sun Kids. A potom, samozrejme, špeciálne krémy pre jemnú detskú pokožku vyvinuté v spolupráci s pediatrami, dermatológmi a skúsenými mamičkami.

Vedľa modrobielej dózičky, ktorá je vhodná pre každú pokožku, aj pre tú detskú, je tu NIVEA Baby Hydratačný krém na tvár i telo, ktorý intenzívne hydratuje a dlhodobo chráni pokožku pred vysúšaním (a jeho jemná ľahká konzistencia je okrem iného veľmi šikovná aj pre „maľovanie“ po detskom telíčku).

A pre pobyt vonku zase Ochranný krém proti chladu a vetru, ktorý spoľahlivo chráni pred vysúšaním a podráždením vplyvom vonkajších poveternostných podmienok (ním sa dá zase pekne „písať“ na tváričky). A na zadoček? Čo iné ako antiseptický krém proti zapareninám NIVEA Baby.

11.6.2013 2:24| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist