MioMat pod vianočným stromčekom poteší každú maminu. Je to kúzelný hrnček var.

Vianočné nákupy sú tu. Aj keď si ich tento rok asi neužijeme v klasickej podobe plných obchodov, vyzdobených výkladov a vianočných kolied, svojich blízkych obdarovať určite chceme. Nákupy cez internet sú preto aj tento rok pohodlná a bezpečná voľba. Zabudnite na ponožkovú klasiku a darujte vašim blízkym darček, ktorý je nielen užitočný, prospeje zdraviu ale hlavne – bude ich tešiť naozaj po celý rok.

6-1100x618.jpg Zdroj: Mamigo.sk

MioMat je „hrnček var“, ktorý dokáže len za pár minút vykúzliť zdravé rastlinné mlieka, chutné smoothies, kaše alebo teplé polievky, ktoré počas zimy príjemne zahrejú zmrznuté telo. A to bez veľkej námahy. Vy sa zatiaľ môžete venovať drobcovi, domácim prácam alebo oddychovať. MioMat sa totiž o varenie postará za vás. Teraz ho získate so zľavou 34 Eur. Platí do 22.12.2021.

Zdravé telo a spokojný život

Tento jedinečný kuchynský pomocník je vhodný pre každého, kto sa chce zdravo stravovať a dopriať svojmu telu len to najlepšie jedlo, dokonca aj v RAW kvalite. Má niekto vo vašej rodine alergiu na klasické mlieko? MioMat ich problém vyrieši, pretože pripraví rastlinné mlieka, ktoré tak už nikdy nebudú musieť kupovať v obchode. Vďaka nemu si vaši blízki dokážu len za pár minút urobiť zdravú náhradu bez problémov v pohodlí svojho domova. Makové, ryžové, kokosové, sezamové či sójové mlieko môžu mať prichystané čerstvé, kedykoľvek naň dostanú chuť. Už žiadne nosenie ťažkých tašiek zo supermarketu. Už žiadny zbytočný odpad a zaťažovane planéty. Stačí mať doma potrebné suroviny a chutné rastlinné mlieko plné vitamínov je hotové bez toho, aby ste museli pri ňom stáť. Ingrediencie vložíte do nádoby MioMatu, stlačíte gombík a necháte MioMat pracovať. Nápoj nakoniec prelejete napríklad do sklenenej nádoby.

V MioMate sa dá urobiť taktiež chutné smoothie z čerstvého ovocia či zeleniny. Stačí iba nakrájať suroviny, zapnúť a je to. O 2 minúty je vitamínová bomba na svete.

V priebehu niekoľkých minút si v MioMate pripravíte aj lahodné raňajkové kaše alebo detskú výživu pre najmenších. Záleží iba na vás, akú sladkú alebo slanú pochúťku vytvoríte z ingrediencií podľa receptu alebo vlastnej fantázie. O chutné raňajky či školskú desiatu tak máte postarané. A to nie je všetko. MioMat dokáže urobiť aj chutné zeleninové a krémové polievky. Stačí na to zelenina, pitná voda a korenie podľa chuti. Čas, ktorý by inak bolo nutné stráviť pri hrncoch a umývaním riadov, môžete predsa využiť príjemnejšie.

Pomoc pre zaneprázdnené rodiny

MioMat je neoceniteľným pomocníkom najmä pre mamičky s malými deťmi, ktoré nemajú dostatok času na zdĺhavé varenie a radšej sa chcú venovať svojim ratolestiam, ktoré ich potrebujú. Rovnako ho ocenia zaneprázdnení ľudia, ktorí nemajú čas na varenie pre pracovnú vyťaženosť.

Zábava pre celú rodinu

„MioMat dokáže zblížiť celú rodinu. Jej členovia môžu spoločne vymýšľať a kombinovať nové recepty, pri ktorých sa zabavia malí aj veľkí. Samy to dobre poznáme,” hovoria MioMatky Zuzana a Simona, ktoré nápad priniesli na Slovensko. Táto aktivita môže byť príjemná najmä počas vianočných sviatkov, ktoré trávi celá rodina spolu. Aj v tento čas sa totiž možno stravovať zdravo a bez zbytočných kalórií. Čerstvé smoothie hotové za dve minúty alebo chutná teplá polievka uvarená už za 25 minút bez akejkoľvek námahy dodajú telu na rozdiel od koláčikov plných cukru potrebné vitamíny. Zo zvyškov po príprave rastlinných mlieka dokážete pripraviť napríklad aj muffiny plné ovocia alebo čokolády. Postupy sú také jednoduché, že ich bez problémov zvládne aj ten najmenej talentovaný kuchár a zalizovať sa budete až za ušami.

Prečo nepriniesť svojim blízkym to najlepšie pre ich zdravie a dať im to, čo skutočne pre správnu životosprávu a dostatok energie potrebujú? Skvelého pomocníka do kuchyne určite ocenia nielen malí, ale aj veľkí nadšenci zdravého životného štýlu.

Viac na mamigo.sk, Facebooku alebo Instagrame.

9.12.2021 4:20| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist