Kniha „Babyweb do ruky“ zdarma!

AKCIA SA SKONČILA! ďakujeme za záujem:)
Chcete získať veľkú encyklopedickú knihu „Babyweb do ruky“ v hodnote 20 eur úplne zdarma? Stačí sa zaregistrovať na našom webe TU a potom si knihu zdarma vyzdvihnúť v predajniach PREDETI na celom Slovensku.

O knihu požiadate v predajni, pre kontrolu vyplníte registračnú kartičku a kniha je vaša! Na jednu registráciu bude vydaná vždy iba jedna kniha. Jedinou podmienkou je registrácia na serveri Baby-web.sk.

Knihy si môžete vyzdvihnúť v obchodoch predeti.sk v Skalici, Nitre, Bratislave, Nových Zámkoch, Trenčíne a Žiline.

Babyweb už môžete mať stále po ruke

Náš česko-slovenský internetový server Babyweb tak vystúpil z prostredia internetu do reálneho sveta a vydáva knihu „Babyweb do ruky“.

„Po viac ako dvoch rokoch existencie navštívi Baby-web.sk mesačne okolo 120 tisíc návštevníkov. Chceme však osloviť i mamičky a rodičov, ktorí nás na internete zatiaľ nepoznajú alebo majú k internetu obmedzený prístup. Preto sme sa rozhodli, že to najlepšie z webu usporiadame do knihy, ktorú ponúkneme nielen českým, ale aj slovenským mamičkám a rodičom vôbec. Pravidelní návštevníci nášho webu tak budú mať možnosť „mať svoju prvú pomoc vo forme Babywebu,“ stále so sebou. A tak vedľa Babywebu na internete existuje od dnešného dňa aj „Babyweb do ruky“,“ uvádza šéfredaktorka Baby-web.sk Ing. Jarmila Jelínková.

Nová kniha „Babyweb do ruky“ je rovnako ako web komplexným sprievodcom materstvom od počatia cez tehotenstvo, pôrod až po starostlivosť o bábätko a batoľa do 3 rokov. Má vyše 250 strán a obsahuje veľké množstvo názorných fotografií a ilustrácií, vrátane konkrétnych návodov, ako napríklad dojčiť, kúpať, uspávať apod. Kniha je v českom jazyku.

Kniha Babyweb do ruky sa nebude predávať a mamičky si ju zdarma môžu vyzdvihnúť v predajniach PRE DETI na celom Slovensku. Jedinou podmienkou je registrácia na serveri Baby-web.sk.

Baby-web.sk patrí k najčítanejším a obsahovo najkvalitnejším serverom, ktoré sa venujú problematike materstva. Jeho hlavnou prednosťou je redakčný tým zložený z predných odborníkov, ktorí už na stránkach publikovali viac ako tritisíc článkov. Medzi najpopulárnejšie stránky patrí interaktívny ovulačný kalendár alebo výpočet termínu pôrodu, rovnako ako on-line databáza nebezpečných výrobkov pre deti.

Na Babywebe nájdete články z mnohých tém a viacerých problematík. Zoznámte sa s nimi:
• Chcem dieťa
• Tehotenstvo
• Dieťa 0-1 rok
• Dieťa 1-3 roky

Zaregistrujte sa na Babyweb teraz! Kliknite sem!


10.6.2013 9:55| autor: Redakcia Baby-webu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist