Detská paráda na Divokej Vode

Tak, blíži sa nám už tradične obľúbený deň detí. Keďže v dnešných časoch je naozaj široký výber zaujímavých detských akcií, deti so svojimi rodičmi sa môžu tešiť na kreativitu rôznych prevádzok, ktoré prinášajú spomínané podujatie v najbližších dňoch.


Deň detí je jednou z najobľúbenejších udalostí aj v areáli DIVOKÁ VODA. Zástupcovia areálu sa preto rozhodli Deň detí zorganizovať v nedeľu 2. júna aj pre ten prípad, aby si deti predĺžili svoj obľúbený sviatok a mohli ho plnohodnotne využiť aj celú nedeľu práve v areáli Divoká Voda.

„Myslíme na všetkých, nielen na deti, a preto sme pripravili pre každého dostatok zábavy“, prezradila marketingová manažérka areálu Divoká Voda, Mária Molnárová.Na deti čakajú súťaže a hry, pri ktorých ide o veľa. Zbierajú sa cenné body. Body sa vymieňajú za zmrzlinu alebo za niektorú z atrakcií.K dôverne známym vodným aktivitám pre deti aj dospelých pribudnú v tomto roku aj atrakcie ako sú horolezecká stena, 5D kino a ďalšie netradičné športové aktivity ako americký futbal, aikido, rugby, freestyle korčuľovanie – s týmto športami sa deti i dospelí môžu zoznámiť a neskôr v nich pokračovať.

Na divokej vode je veľa akčnej zábavy aj pre rodičov, keďže areál pripravuje súťaže rodín. Niečo o tom predpovedajú aj názvy súťaží „špagetožrúti, súťaž škrečkov a SUP maratón“. Ak ste naozaj zvedaví, vrelo odporúčame zúčastniť sa.Pre mamičky bude pripravené dámske štúdio krásy. Pre kreatívnych zase areál poskytne jeden zo svojich bungalovov, aby deti dostali voľnú ruku a okrášlili drevený domček.

Areál Divoká Voda Vás očakáva v nedeľu 2. júna od 11-tej hodiny.

27.5.2013 10:22| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: aktivitydetipre deti

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist