Deti potrebujú to, čo potrebujú ich rodičia. Graco ponúka výrobky pre najmenších, na ktoré sa môžete stopercentne spoľahnúť

Keď v roku 1953 inžinier Rex Tomas sledoval na verande svojho domu svoju manželku, ako hojdá ich bábätko, dostal nápad. O osemnásť mesiacov neskôr sa narodila prvá automatická detská hojdačka na svete, Swyngomatic. Na americký trh ju uviedla spoločnosť Graco, v ktorej Rex Thomas pracoval, a ktorou filozofiou vždy bolo uľahčiť rodičom život vďaka novým, bezpečným a udržateľným produktom pre deti.

graco-image-01-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Značka Graco je najpredávanejšou značkou detských výrobkov v USA a svoje produkty dodáva do krajín po celom svete už šesťdesiat rokov. Jej ideou idú ruka v ruke s bežnými potrebami rodičov. Na českom trhu dostanete výrobky Graco vďaka firme Babypoint.

Rovnako ako hojdačka Swyngomatik, ktorej sa behom pár rokov predali milióny, sú i ďalšie produkty značky Graco maximálne užitočné, premyslené a ich funkčnosť už overilo nespočetné množstvo rodičov. I cez šesťdesiatročnú tradíciu sú v americkej firme maximálne inovatívni a nezabúdajú na spoločenské premeny. Jedným z ďalších “majstrovských diel”, s ktorým firma Graco pred rokmi prišla na trh s detskými produktami, bol cestovný systém, ktorý umožňuje preložiť dieťa v autosedačke rovno na kočík. V dnešnej dobe už rodičia túto vychytávku vnímajú ako automatickú, a uľahčuje im dnes a denne cestovanie s deťmi.

Do portfólia značky Graco patria tiež inovatívne, kvalitné a maximálne bezpečné autosedačky – od vajíčok pre novorodencov cez autosedačky pre väčšie deti až po sedačky pre predškolákov. Vyberiete si rovno i ISO-fixovú základňu do auta na jednoduché umiestnenie autosedačky a po novom si od značky Graco môžete zaobstarať tiež unikátnu otočnú autosedačku. Medzi kočíkmi ponúka Graco hlboké vaničky pre novorodencov i športové kočíky a golfky pre väčších cestovateľov. Každý výrobok Graco prechádza mnohými bezpečnostnými testami a spĺňa či prekračuje všetky legislatívne normy.

Pokiaľ sa rozhodnete o rozšírenie výbavičky pre svoje dieťa o výrobok značky Graco, spoľahnite sa, že bude praktický a vždy sa naň budete môcť spoľahnúť. Pri aktivitách doma, ale i vonku, na výletoch a na cestách. Výrobky Graco sú jednoduché, jednoducho ovládateľné a rodičovstvo si s nimi užijete ešte o niečo viac než bez nich. Ich výrobcovia myslia na to, aby nám rodičom pomáhali a uľahčovali život s deťmi…

Keď budete spokojní s autosedačkou a kočíkom, neváhajte si zaobstarať tiež “preslávenú” hojdačku (na výber máte z niekoľkých typov vrátane hrajúcej hojdačky, ktorá vaše bábätko spoľahlivo uspí), lehátko či hopsadlo, ktoré doma umiestnite medzi futro dverí. V ponuke nechýbajú ani jedálenské stoličky či cestovné postieľky. Proste všetko, čo pre svojich najmenších členov rodiny potrebujete. Užite si s výrobkami Graco najkrajší rodičovský čas a zostaňte pri ňom v kľude a v pohode.

Viac informácií nájdete na webových stránkach, Facebooku alebo Instagrame.

 

 

 

 

30.6.2022 10:19| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist