Cestovné tašky

Pri každej ceste treba mať pri sebe dosť veľa vecí, ktoré vášmu bábätku cestovanie aspoň čiastočne spríjemnia. Oplatí sa preto kúpiť si špeciálnu cestovnú tašku s mnohými praktickými vačkami a priehradkami.

Niekedy býva takáto taška súčasťou základnej výbavy kočíka. Môžete si ju aj dokúpiť. Ceny sa pohybujú od 1 000 Sk/33,19 € vyššie.

Väčšina praktických cestovných tašiek je prispôsobená len pomôckam slúžiacim na prebalenie bábätka. Bývajú vybavené množstvom vnútorných vačkov a veľakrát obsahujú termoobal na fľašu, prebaľovaciu podložku, obal na plienky a tie lepšie aj peňaženku vo vyhotovení ladiacom s celkovým dizajnom tašky.
Ak sa chystáte na dlhšiu cestu, uprednostnite tašky, ktoré sú schopné pojať viac pomôcok. Majú praktické vonkajšie aj vnútorné vačky na zips. Príjemným doplnkom je aj pripínací popruh, vďaka ktorému sa dajú nosiť prehodené cez plece.

Niektorí výrobcovia počítajú s tým, že veľa mamičiek je pracovne vyťažených. Preto prichádzajú s ponukou cestovných tašiek, do ktorých sa zmestí kompletná výbava pre dieťa, ale napríklad i prenosný počítač. S bohatším vybavením rastie, samozrejme, aj ich cena. Môžete za ne zaplatiť aj viac ako 2 000 Sk/66,38 €.

12.5.2009 12:11| autor: Kateřina Bártová

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist