Bábätko po internete

VÁŠ PRÍBEH

U nás výber prebiehal v podstate bez problémov. Manžel našiel na internete stránku s menami a podľa dátumu, kedy sa má naše bábätko narodiť, vyfiltroval dievčenské a chlapčenské mená , ktoré sa hodia k danému znameniu.

Mená sme hodnotili bodmi

Všetky tieto mená uložil do súboru a poslal mi ho mailom na hodnotenie. Jeden bod som mala dať menám, ktoré sa mi páčia najmenej, a päť bodov zase takým menám, ktoré sa mi pozdávajú najviac. Predstavovala som si, ako by jednotlivé mená k nášmu bábätku sedeli, alebo som vhodnosť mena hodnotila podľa toho, či niekoho s takým menom poznám, a ak áno, aké charakterové črty má daná osoba. Takéto hodnotenie mien urobil aj manžel nezávisle na mne.

Máme rovnaký vkus
Po ohodnotení som manželovi poslala daný súbor a môj zoznam si vložil k svojmu. S prekvapením sme zistili, že v menách, ktoré sa nám páčia najviac, sme sa relatívne zhodli. Následne sme si spoločne sadli k tým menám, ktoré dostali najviac bodov, a čítali si charakteristiky konkrétnych mien.

Martinko
Celé naše úsilie dospelo k cieľu a rozhodli sme sa, že náš maličký sa bude volať Martin. Už len dva mesiace a uvidíme, či náš výber bol správny, a či mu vybrané meno bude sedieť, pretože vibrácie sú veľmi pozitívne.

S pozdravom
Slavka a Jan

16.12.2009 4:11| autor: Redakcia Baby-webu.sk
Viac o téme: bábätkomená

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist