Slovakia energy skúsenosti a názory

Táto téma obsahuje 42 odpovedí, má 38 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom S Slnecko pred 5 mesiacmi, 1 týždňom.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 42 )
 • Autor
  Príspevky
 • #921502
  M
  Marianka
  Účastník (Participant)

  Ahoj maminky, som zrovna na materskej dovolenke so svojim 3mesačným cvrčkom, takže väčšinu času trávime spolu doma. Dneska dopoludnia niekedy okolo jedenástej na mňa zazvonil predajca zo Slovakia energy, akože nemať tú materskú a že mi dieťa práve spalo tak by  som s ním asi vypochodovala, ale syn je strašne zlatý a spinkal ako zarezaný, takže som na pána mala trochu času. O čo mi ide a prečo sem vobec píšem dotaz.. pán mi ponúkol zjednotenie energií a nižšie platby za to, čo s malým spoločne spotrebujeme. Celkom na rovinu, nejaká taká zľava by sa mi hodila, ale so zmenou dodávateľa a firmou Slovakia energy nemám žiadne skúsenosti, tak by som sa chcela najskor trochu informovať. Pánovi som povedala, že to ešte premyslím a prípadne mu dám vedieť. Máte teda niekto skúsenosti so zmenou dodávateľa alebo dokonca rovno so Slovakia energy? Za prípadné skúsenosti a názory vopred ďakujem 🙂

  #921527
  E
  Evalia
  Účastník (Participant)

  Ahoj, tak skúsenosť so Slovakia energy naozaj nemám, ale mala by som pre teba radu a to aby si vyskúšala na google nejakú energetickú kalkulačku alebo porovnávač, kde sa ti určite ukáže či je pre teba Slovakia energy vhodnou variantou. U nás doma toto reši chlap, takže pre mňa je toto pole neorané. 

  #921541
  M
  Melinda
  Účastník (Participant)

  U nás doma to taktiež reši väčšinou manžel, ale už som sa k tomu párkrát zapojila, tak mám aspoň prehľad od koho berieme a ako na tom sme. Tiež spoločne riešime výdaje, takže ťa na tej materskej úplne chápem, že ťa financie nenechávajú chladnú. Inak k tvojej poznámke Slovakia Energy, my od nich máme plyn a po uvážení nakoniec aj elektriku a vychádzajú nám lacnejšie, platby máme nižšie, takže za nás v poriadku :o)

  #921559
  d
  d.luba
  Účastník (Participant)

  My od Slovakia Energy berieme elektriku, plyn nemáme a skúsenosti s nimi máme už nejaké 4 roky dohromady a sme max spokojní. 🙂 Ale je pravdou, že sme o tom doma taktiež hodne diskutovali, či je to správne riešenie, čas ukázal, že je. 🙂

  #921581
  Z
  Zuzanight
  Účastník (Participant)

  Ja v tých firmách moc veľké rozdiely nesledujem, takže sme zatiaľ žiadnu zmenu dodávateľa nepodnikali. Ale pokiaľ si samozrejme niekto dokáže nájsť lacnejšiu alternatívu, tak prečo nie.

  #921642
  d
  d.luba
  Účastník (Participant)

  Zuzanight, nie je to zrovna téma o ktorej by som sa s našimi priateľmi bavila tak často, ale čo viem, tak moc ich firmu taktiež nemenilo, takže ma to u vás vobec neprekvapuje. To neberte hlavne nejak v zlom. My sme si však s manželom užili svoje a so svojim bývalým dodávateľom nemáme práve tie nejlepšie skúsenosti, takže sme doma o zmene dodávateľa hodne diskutovali a potom nám raz volali od Slovakia Energy, tak sme to zvážili a povedali si, že to prijde vhod, keď sme o tom aj tak uvažovali. Mali práve nejaké zľavy, takže sme celkem slušne u nich ušetrili.

  #921677
  b
  blankape
  Účastník (Participant)

  Marianka, ja ti na nich možem dať pozitívnu recenziu, už ich máme 5 rokov v dome na energiách a spokojnosť, ceny držia naozaj slušné.

  #921703
  e
  elisss
  Účastník (Participant)

  So Slovakia energy má skúsenosti moja mamička, je to nejaké dva roky čo so Slovakia energy podpísala zmluvu a keď som si u nej prezerala faktúru, tak jej zatiaľ vždy vracali cez 30 eur. To mi príde, že je na dôchodkyňu čo žije sama dobrá úspora.

  #921866
  M
  Marianka
  Účastník (Participant)

  @Eliss To je pekná zľava a možem sa len opýtať, aký veľký byt vykuruje? ..teda pokiaľ má vobec plyn a nie len elektriku.

  #921908
  e
  elisss
  Účastník (Participant)

  Marianka, maminka od Slovakia energy odoberá oboje, elektriku aj plyn, takto jej to rovno zariadil ten predajca, že si nechala previesť oboje. A býva v dvojizbovom byte , ale neni to nič veľkého, sú to také malé izbičky, pre rodinu by to nebolo. Ale ako som písala cca 30 euri má doma. 🙂

  #921983
  K
  Kornelie
  Účastník (Participant)

  My sme u Slovakia Energy zariaďovali vlani niekedy v polke jesene, ale začiatok všetkých dodávok sme mali stanovený až na tento rok od 1.1. a zatiaľ možem povedať, že sme s nimi spokojní, skúsenosti zatiaľ nemáme moc veľké, k prvému roku sa práve teraz blížíme, ale všetko nám do teraz zariaďovali v poriadku.

  #922083

  mikejla
  Účastník (Participant)

  U nás sú tiež v pohode, už máme Slovakia Energy nejaké tri roky a v zálohách platíme stále menej než pred zmenou dodávateľa. K materskej to máte super.

  #922176

  zuza77
  Účastník (Participant)

  Nám sa pri zmene dodávateľa vnucovala otázka a to prečo prechádzať k inému dodávateľovi elektriky než je jej distribútor? No od neho by sme v podstate mali mať najlepšiu cenu, ale keď sme si to doma porovnali tak to úplne tak  nebolo. Čo sme mali ponuku od Slovakia Energy, tak vychádzali u elektriky lacnejšie. Asi tým že im robia konkurenciu, tak dokážu cenu stlačiť ešte nížšie, alebo si to inak nedokážem vysvetliť, že je Slovakia Energy lacnejšia. Máte niekto skúsenosti prečo je to tak? 🙂

  #922272

  mikejla
  Účastník (Participant)

  @zuza77 Áno, to je určite dobrá otázka, ale my sme taktiež vyšli z omylu, že to tak neni 🙂 ako každý mesiac sa doma chytáme za hlavu, keď platíme zloženky, ale faktom je to, že čo sme zmenili dodávateľa na Slovakia energy, tak sa nám o niekoľko euro znížili výdaje, samozrejme može kedykoľvek nastať zmena, že to zas vylezie.. zvýšime spotrebu, oni zdražia.. ale to dúfam, že ani jedno nenastane 😀

  #922417
  r
  rebekaok
  Účastník (Participant)

  Pozri mi u nich platíme menej čo rok ,takže absolútne nemáme žiadnu potrebu ich meniť. A aj tak energie si zaplatíte všade..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 42 )

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist