Nevera

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 4 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom j janmaslak_26353 pred 6 rokmi, 11 mesiacmi.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
 • Autor
  Príspevky
 • #910443

  Aký máte názor a skúsenosti s neverou? Odpustiť či nie? Tajiť či priznať? Diskutujte spolu s nami.

  #910444

  Bohužiaľ mám s tým osobnú skúsenosť. Aj keď nejde o neveru ako takú. Som vydatá skoro päť measiacov a som dva týždne pred pôrodom. Asi pred dvomi týždňami sa mi manžel priznal, že miluje inú ženu. To, že si nekoho asi našiel som tušila asi dva mesiace. Nepoznám ju osobne a ani o to nemám záujem. Poznám ju iba z videdenia. Je to staršia žena, vydatá a má tri deti. Vravel mi síce, že s ňou nič nemal, iba sa zaľúbil. Pripadá Vám to normálne, aby dospelý chlap zblbol takto bez toho, aby spolu mali nejaký intímny styk? V prvom momente, ako mi to povedal, som mala chuť zbaliť sa, odísť a nikdy ho už nevidieť. No bohužiaľ to nie je také ľahké. Ja ho stále ľubim a moc, ale on sa strašne zmenil. Už to nie je ten muž, do ktorého som sa zamilovala. Vôbec sa ma nedotkne, bozk som nedostala tiež už pekne dávno. Proste už vôbec nežijeme ako manželia. On mi síce povedal, že ma ľúbi, že to nejde len tak niekoho prestať ľúbiť, ale ja už vlastne ani neviem, či mu mám veriť. Povedal, že sa rozvádzať nechce a ani nechce aby som odišla niekam preč, ale mám pocit, že to len kvôli malému. On sa na neho veľmi teši. Aj keď kedysi to prejavoval stále,masiroval mi bruško, rozprával sa s bruškom, krémoval mi ho. A teraz sa ma ani nechytí, dokonca sa ma ani neopýta, ako bolo u lekára, keď tam idem. Proste mi povedal, že nechce aby som odišla, a že je ochotný s ŇOU skončiť kvôli mne a malému, ale to mi sľúbil pred dvomi týždňami a stále nič. Stále si volajú a SMS-kujú. A ja už nemám silu čakať kedy to skončí a či sa ku mne niekedy znova začne chovať ako k žene. Teraz, v tehotenstve, potrebujem cítiť viac ako inokedy, že ma môj manžel mijuje a že mu ma mne záleží. Ale ja sa cítim ako spolubývajúci u nejakého známeho alebo brata. Ale to mne nestačí, ja chcem byť milovaná a chcem to aj cítiť. Prosím poraďte mi čo mám robiť. Mám čakať či sa to niekedy zmeni? Už som kvôli tomu preplakala toľko nocí…… Ja už nemám silu a neviem, čo mám robiť. Ja chcem ´mať rodinu a lásku a teraz cítim, že nemám nič. On sa chová, akoby som bola ja tá, čo niečo spravila a od ktorej sa čaká prvý krok. Ale na ten ja čakám od neho. A nedá sa s ním ani na rovinu porozpravať. Ja len kladiem otázky a on sa len vyhýba odpovediam. Čo mám robiť, ja už takto nevládzem……Strácam silu a teraz ju budem potrebovať čo najviac….

  #910445
  l
  Lu
  Člen

  Bezvychodiskova situacia, kedze rozum a cit je neustaly boj, ale urcite by som odisla. Posobi to negativne na teba a na babo urcite tiez. Nenechaj sa tymto urazat a odid cim skor. Neostane ti ani ten rozum a potrebujes sa citit v pohode a urcite ta to dehonestuje v oboch smeroch.

  #910446
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist