Minca ako darček na vianoce

Táto téma obsahuje 9 odpovedí, má 5 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom P Puker pred 3 týždňami, 1 dňom.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
 • Autor
  Príspevky
 • #934421

  mikejla
  Účastník (Participant)

  Ahoj napadol ma nezvyčajný darček pre svokra. On má rád dejiny a čo viem tak troška zbiera nejaké mice, odznaky a bohvie čo ešte. Našla som na Národnej Pokladnici celkom pekné mince aj s vianočnými motívmi tak ma napadlo že by to nebol špatný darček. Myslíte že je to dobrý nápad? Máte nejakú skúsenosť? Ja len že každý rok dostáva klasiku a takto by mal niečo nové a nečakané.

  #934504
  P
  Puker
  Účastník (Participant)

  Výber majú dobrý, sám u nich nakupujem. Myslím, že by ho niečo také mohlo potešiť keď vravíš že ho tá história celkom baví. Určite by som do toho šiel.

  #934604
  K
  Kornelie
  Účastník (Participant)

  Ja si tiež myslím že by mu to mohlo urobiť radosť. Môj muž si kúpil u nich ten adventný kalendár s mincami. On čokoládu nejak nemusí tak povedal že toto sa mu bude rátať viac. No nezakázala som mu to. Som zvedavá čo tam bude mať za mince.

  #934718

  mikejla
  Účastník (Participant)

  Nakoniec som teda objednala. Mám to už aj doma:-) Tak uvidíme čo bude za reakcia:-)

  #934812
  M
  Marianka
  Účastník (Participant)

  Tak mne by sa toto páčilo darovať ujovi, ten má vzťah k takýmto veciam. A čo si kupovala za mincu? Čo som pozerala tak všetky tie s vianočnými motívmy sú vypredané. Museli mať teda dobrý úspech. Mne sa páči aj ten Elvis. A čo si pamätám tak ujo hrával aj na gitaru, takže ten vzťah k hudbe mal – no to by teda nebolo zlé, ešte sa popýtam ale toto by som teda kľudne objednala.

  #934983

  mikejla
  Účastník (Participant)

  Ja som to tiež stihla len tak tak. Boli to tie Veselé vianoce. Keď som ju objednala tak za pár dní už nebola takže som mala šťastie. Ešte som pozerala aj ten Betlehem ale som nekupovala. Škoda no je krásny. Ale myslím, že s tým Elvison nič nepokazíš. Tak snáď sa ti podarilo ho objednať.

  #935119
  M
  Marianka
  Účastník (Participant)

  Hej objednala som. Dohodli sme sa s rodinou že sa zložíme takže paráda. Bude mať kolekciu 6 mincí takže verím že poteší.

  #935155
  M
  Melinda
  Účastník (Participant)

  Mincu som tiež darovala na vianoce dva roky dozadu. Podľa mňa je to pekný darček, nie je to také ako by som povedala zaužívané ako iné darčeky. Sice to nebola mince s motívom vianoc ale nejaká zbierka mincí čo vtedy na Národnej pokladnici mali. Ale urobila som tým veľkú radosť.

  #935236
  M
  Marianka
  Účastník (Participant)

  @Melinda Veď práve je to niečo iné ako dostáva pravidelne. Ale musím povedať, že sa potešil. Vôbec takýto darčekn nečakal:-) Takže je možné že budeme do budúcna ešte niečo objednávať.

  #935290
  P
  Puker
  Účastník (Participant)

  Určite super nie je to také otrepané. Ak by si chcela radu určite daj vediet, mám toho už dosť:-)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist