Kniha pre detičky a pre rodičov

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom t theraddy_31285 pred 5 rokmi, 2 mesiacmi.

Zobrazuje sa 0 príspevkov
 • Autor
  Príspevky
 • #909898

  Ahojte mamičky 🙂 Na začiatok by som Vás chcela poprosiť o chvíľu času aby som Vám mohla vysvetliť o čo v tejto téme ide a následne sa môžete rozhodnuť, či dotazník vyplníte alebo nie.  
  Dnešná doba je pomerne uponáhľana a to znamená, že rodičia sa snažia pracovať pomerne čo najviac aby zabezpečili peniaze a všetko čo treba naším drobcom do domácnosti. Z tohoto dovodu nám ostáva niekedy menej času na spoločné chvíle s deťmi a preto o nich čím ďalej menej vieme. Rozhodli sme sa s priateľom skúsiť „vytvoriť“ knihu pre DETI a RODIČOV. Táto kniha by slúžila pre deti cca od 5 rokov vyššie, kedy už dieťa vie niečo málo nakresliť a vníma svet už trošku inač. Do tejto knihy by rodičia s deťmi písali, kreslili, nalepovali a proste čokolvek spoločné s ich spoločnými zážitkami. Kniha by bola otvorená možnostiam a predstavivosti dieťaťa. Rodičia by sa dozvedeli o záujmoch a zálubach dieťaťa a spevniko by to ich vzťah. 
  Toto bolo približne a v skratke popísane o čo by sa v danej knihe jednalo. Ak Vás to zaujalo alebo chcete k tejto téme niečo dodať, poradiť alebo inak prispieť budeme len radi 🙂 Samozrejme sme otvorení možnostiam 🙂 Predsa je to zatiaľ len predstava a návrh. Ďakujem za Váš čas a prajem prijemný deň.

  DOTAZNÍK: https://goo.gl/forms/yxWwq6Mlz01Vnhws2

Zobrazuje sa 0 príspevkov

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist