Dotazník pre mamičky detí (1-3 roky)

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom m magduska.p_27616 pred 5 rokmi, 10 mesiacmi.

Zobrazuje sa 0 príspevkov
  • Autor

Milé maminky detí vo veku 1-3 roky, volám sa Magdaléna Lasicová, som matkou dvoch detí a zároveň diaľkovo študujem na Trnavskej univerzite psychológiu. Prosím Vás o vyplnenie dotazníka k mojej bakalárskej práci, kde sa zaoberám vzťahom medzi depresiou matiek a negatívnou emocionalitou ich batoľat. Po rozhovoroch s ďalšími maminkami som sa zamýšľala nad spojitosťou niektorých príznakov depresie a chovaním ich dieťatka, preto robím aj tento výskum. Dotazník je určený pre matky, ktoré majú dieťa vo veku 1-3 roky. V prvej časti odpovedáte či a nakoľko sa Vás týkajú niektoré príznaky depresie a v druhej sa zaoberáme chovaním dieťaťa. Účasť je dobrovoľná a anonymná. Odoslaním dotazníka sa stávate účastníkom výskumu a súhlasíte so spracovaním údajov na vedecké účely.

Ďakujem za Váš čas a ochotu, Magdaléna Lasicová

Odkaz na dotazník: http://www.iankety.sk/dotaznik/309902063/

Zobrazuje sa 0 príspevkov

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist