Deti a peniaze

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom l lastom_28532 pred 5 rokmi, 9 mesiacmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 1 (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #909959

  Milé mamičky (ale aj oteckovia), mám na vás jednu prosbu. Venujem sa problematike spotrebiteľského správania detí. Je to veľmi zaujímavá téma, avšak u nás na Slovensku sa jej zatiaľ venuje len málo pozornosti. Zaujímal by ma váš názor na to, ako vás detičky pri nákupoch ovplyvňujú, či dostávajú vlastné peniaze a ako ich používajú. Ak máte detičky vo veku 4-10 rokov a ste z Banskobystrického kraja, verím, že si popri nich nájdete trochu času na vyplnenie tohto dotazníka. Dotazník je rozdelený na dve časti, prvá je na vyplnenie s detičkami. V niektorých otázkach budú potrebovať vašu pomoc(napríklad pri určení výšky vreckového). Druhá časť je určená pre vás rodičov. Dotazník bude do utorka 2.6 dostupný na tejto adrese http://goo.gl/forms/i4S3xYat1S
  Teším sa na vaše pohľady a názory. Ak vás to zaujíma, celkové výsledky na vyžiadanie zašlem. Majka

  #909960

  ten dotaznik je dlhy, sorry

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 1 (z celkového počtu 1)

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist