3 alebo 4 kolesovy kociar

Táto téma obsahuje 13 odpovedí, má 12 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom n Silanitta pred 1 rokom, 4 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 14 - 1 cez 13 (z 13 celkovo)
  • Autor

Zienky , neviem sa rozhodnut ci zakupit 3 alebo 4 kolesovy kociar. Preto by som vas chcela poprosit o vase skusenosti s nimi  na zaklade ktorych by sa mi lahsie rozhodovalo. Dakujem

Mne sa páčia tie trojkolesové. Kamoška má tiež taký. Chodí s ním dokonca aj na korčule a malinkej sa to veľmi páči. Každý má niečo do seba. Sama vieš aká si. či ti bude stačiť kočiar so štyrmi kolieskami alebo ak chodíš častejšie do prírody, volila by som ten 3 kolesový. Je to aj o tom, ktorý sa ti viac páči.

s
    jantar
    Člen

mne sa tie trojkolesové kočiare nepáčia. Volila som radšej štvorkolesový s nafukovacími kolesami. Pri výbere bolo pre mňa dôležité, či je kočiar dostatočne priestranný, aby sa tam dieťa cítilo pohodlne.

Troj sú pekné, ale potom to predné koliesko je také rozhegané. Ja by som radšej štvorkolesové. Páčia s ami dada paradiso lil´mited kolekcie od baby merci. Tie sú ozaj pekné

Vies co, ja mam trojkolku ako ju ja nazyvam a poviem ti som s nou nadmieru spokojna. Zalezi hlavne od teba, trojkolesove su vhodne do terenu a tak na sport ako napriklad korculovanie… Najskor som sa bala, ci bude dostatocne stabilny ale zatial som s nim ziadny vacsi problem z tohto pohladu nemala. Ako vravim, je to individualne a hlavne musi sa ti pacit.

neviem ci by som sla do trojkolky ako ich ja nazyvam pridu mi take dost nestabilne a bala by som sa keby sa mi to predne koliesko niekde zasprajcovalo ze by som kociar prevratila

najlepsie su klasicke stvorkolesove predsa su len stabilnejsie ale tak to je o vkuse niektore maminy co maju trojkolesove su s nimi velmi spokojne a normalny by nechceli

najlepsie su klasicke stvorkolesove predsa su len stabilnejsie ale tak to je o vkuse niektore maminy co maju trojkolesove su s nimi velmi spokojne a normalny by nechceli

v
    vrana80
    Participant

Ja mam doma trojkolku a som s nou spokojna,do terenu uplne super. Ale musim napisat ze pri druhom dietatku sa to predne koleso uz obcas zasekavalo, ale to bude podla mna tym ze sme mu dali poriadne zabrat uz s prvym babom 🙂

No ja som tiež nad tým tak uvažovala keď som si kočiar vyberala, či ten trojkolesový nebude no taký nestabilný. No práve naopak. Rozhodla som sa pre taký a zatiaľ sa musím priznať, že si ho neviem vynachváliť. Je obratný, má veľkú vaničku a cez leto sa budeme chodiť korčulovať 🙂

No ja si sice na babatko este pockam ale chcela by som klasicky stvorkolesovy kociar. Tym trojkolesovym neja neverim a zdaju sa mi labilne. Tie stvorkolesove to je taka klasika. Kamaratka si kupila prednedavnom kociarik no ani neviem aka to je znacka ale taky je farebny. Este som po pravde taky nevidela. Vanicku ma bielku a strieskaje z miliona farebnych stvorcekov:)

v
    frontilka
    Participant

my mame kociar normálne stvorkolesovy s otocnymi kolieskami nejak som s kolieskami pri vybere nespekulovala ja som sa skor zameriavala na dlzku lehatkovej casti a skladnost kociare kedze dost cestujeme

mne sa pacia trojkolesove kociare neviem celkovo su zaujimave a zvacsa maju aj vacsiu vanicku a co je hlavne kedze rada behavam, tak sa mi paci, ze s nim by sa to malo dat lahsie ako so stvorkolesovym, takze moja volba padne na trojkolku

No tak ja som mala štvorkolesový, taký na spôsob golfáču. No priznám sa, že po čase som ho musela vymeniť, keďže i tie kolieska ale že vôbec nevyhovovali. Vymenila som ho za štvorkolesový, ni ten už mal normálne otočné kolieska.

Zobrazujú sa príspevky 14 - 1 cez 13 (z 13 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne médiá, inzerciu a analýzy. Pre viac informácií o nastavení cookies nájdete tu.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist