23. 10. 2016  |  Meniny: Alojzia

Zoznámte sa: Najkrajšie dieťa roka

A je to tu! Desať mesiacov fotografovania, hlasovania a napätia, ktoré dieťa zaujme porotu natoľko, aby ho poslala do superfinále súťaže HappyFoto Baby roka 2013. A potom ďalšie čakanie na odpoveď, ktoré dieťa bolo najkrajšie. Dnes ste sa dočkali. Ste zvedaví?
foto: archiv BR

1. miesto: Sofia

Najkrajším dieťaťom roka a držiteľom titulu HappyFoto Baby roka je Sofinka, ktorá očarila hlasujúce publikum aj porotu bezprostredným a uvoľneným výrazom, ktorý vykúzlila po boku nádherného psa. Malá Sofinka a jej rodina tak získavajú rodinný zájazd pre dvoch dospelých a dve deti v hodnote 1 600 eur, digitálnu zrkadlovku v hodnote približne 400 eur od firmy Nikon a fotoobraz na hliníkovej doske 105 x 70 cm od HappyFoto.


Srdečne gratulujeme.

2. miesto: Valentínka

Rodičia ju volajú Valentínka či Lolita. Pre hlasujúcich súťaže je to však dievčatko pobehujúce a kývajúce na pláži. Svojou letnou energiou vyhralo júlové kolo súťaže. Valentínka si v superfinále vysúťažila digitálny fotoaparát v hodnote 200 eur od firmy Nikon a fotoobraz na hliníkovej doske 75 x 50 cm od HappyFoto.

3. miesto: Nikolka

Dievča s jablkom, to je Nikolka, finalistka kola Dieťa s ovocím a víťazka tretieho miesta superfinále HappyFoto baby roka 2013. A aké ceny získava? Digitálny fotoaparát v hodnote 120 eur od firmy Nikon a fotoobraz na hliníkovej doske 45 x 30 cm od HappyFoto.

Nový ročník súťaže HappyFoto Baby roka 2014!

Práve štartujeme ďalší, už piaty ročník našej súťaže. Nový ročník má 10 súťažných kôl, súťažiť budeme od februára do novembra. Decembrové kolo vynecháme, aby ste mali čas na oddych a prípravu na ročník 2015.

Prvou súťažnou témou na február je Dieťa v zime. Tešíme sa na zababušené fotky malých lyžiarov, stavačov snehuliakov a princezien na zimné prechádzke.

5. 2. 2014 |

Naposledy navštívené