21. 10. 2016  |  Meniny: Uršuľa

Vytvorme spolu šnúru života! - komerčná prezentácia

Pozývame Vás na bratislavskú Kuchajdu, kde budúcich rodičov čaká bohatý program a atrakcie pre deti. Pripravená je aj tombola s hlavnou výhrou - odber pupočníkovej krvi za 1 EUR.

V nedeľu 27. júna 2010 sa uskutoční stretnutie nastávajúcich mamičiek, ktoré spolu vytvoria ŠNÚRU ŽIVOTA. Ide o paralelu s pupočnou šnúrou, ktorá každú budúcu mamu spája s jej dieťatkom. Budúce mamičky, ktoré sa dostavia v spomínaný deň do MOLO Restaurant na bratislavskej Kuchajde, a prinesú si so sebou materskú knižku, stanu sa súčasťou tejto šnúry života.

Vytvorenie šnúry bude prebiehať jednoducho. Budúce mamičky sa najskôr zaregistrujú, dostanú poradové číslo a na záver sa pochytajú za ruky.

Na všetkých zúčastnených čaká bohatý sprievodný program, pri ktorom organizátori nezabúdajú ani na atrakcie pre deti – maľovanie na tvár či tvorivé dielne. Na pódiu vystúpi Patrícia Vittek, budú aj aktuálne prednášky pre budúce mamičky. Zlatým klincom programu bude krst nového CD s názvom Rozprávky z bruška. Ide o 5 príbehov o bábätku a jeho priateľke krvinke Malvínke, ktorá ho sprevádza celým životom v brušku mamy. Každá účastníčka si ho odnesie domov, ako pamiatku na krásny deň. Rozprávky nahovorili obľúbené herečky Petra Polnišová a Bibina Ondrejková. Hlas bábätku prepožičal moderátor Mravec, ktorý bude, aj so svojou manželkou Petrou Bernasovskou, celé podujatie moderovať.

Hlavnou výhrou v tombole je odber pupočníkovej krvi za 1 EUR. K ďalším cenám patria spoločenská hra Bol raz jeden život, knihy o tehotenstve a materstve či monitorovacia podložka dychu dieťaťa.

Termín: 27. jún 2010 od 13. 30 do 16. 00
Miesto: Molo Restaurant, Bratislava - Kuchajda
Program: vystúpenie Patrícia Vittek, vytvorenie šnúry života, krst CD Rozprávky z bruška, prednáška o pupočníkovej krvi, prednáška psychoprofylaxia, tombola. Pre záujemcov bude aj poradňa gynekológa, poradňa psychoprofylaxia a poradňa o pupočníkovej krvi.

Pri registrácii na odber pupočníkovej krvi priamo na mieste získate zľavu vo výške 42 EUR z ceny za jej odber, spracovanie a zamrazenie.

Tento článok je komerčnou prezentáciou.

11. 6. 2010 |

Naposledy navštívené