28. 2. 2017  |  Meniny: Zlatica

Testy

Pozor na nebezpečné lampy

Každá mamička chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Strach o jeho zdravie a bezpečnosť je prirodzený, no hrozby číhajú všade. Ak máte skúsenosti s nebezpečnými výrobkami, podeľte sa s nami o nich a diskutujte na našom fóre, možno práve vy niekomu pomôžete. Celý článok »

Pozor na nebezpečné výrobky

Každá mamička chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Strach o jeho zdravie a bezpečnosť je prirodzený, no hrozby číhajú všade. Ak máte skúsenosti s nebezpečnými výrobkami, podeľte sa s nami o nich a diskutujte na našom fóre, možno práve vy niekomu... Celý článok »

Hrkálka s rúčkou v tvare motýľa

Slovenská obchodná inšpekcia zistila v ponuke pre spotrebiteľa, najmä deti, výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia a je preto výrobkom nebezpečným. Ide o nasledovnú hračku:Hrkálka s rúčkou v tvare motýľa, ITEM NO. 4941133 Celý článok »

Hrkálky – BABY LOVE PLAY SET

Slovenská obchodná inšpekcia zistila v ponuke pre spotrebiteľa, najmä deti, výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia a je preto výrobkom nebezpečným. Ide o nasledovnú hračku:Hrkálky – BABY LOVE PLAY SET, NO. 326-27 Celý článok »

Ďalší test autosedačiek: Dobré i zlé

Popredné európske autokluby ADAC, TCS a OAMTC otestovali vo svojom jesennom teste ďalších desať autosedačiek a spolu tak tento rok skontrolovali 32 sedačiek na európskom trhu. Rodičia tým získavajú možnosť vybrať si autosedačku na základe... Celý článok »

Nebezpečná detská sieťová ohrádka

Slovenská obchodná inšpekcia zistila, že na trhu SR sa v ponuke pre spotrebiteľa nachádzal výrobok, ktorý na základe výsledkov skúšok predstavuje závažné riziko ohrozenia zdravia dieťaťa a je výrobkom nebezpečným Celý článok »

Nové testy autosedačiek 2008

Štyri nevyhoveli. Na trhu sú ešte stále v ponuke detské autosedačky, ktoré nespĺňajú náročné skúšobné kritériá. Pri aktuálnom teste autosedačiek, ktorý urobilo združenie európskych autoklubov spolu s organizáciou Stiftung Warentest, prepadli štyri... Celý článok »

Naposledy navštívené