26. 4. 2017  |  Meniny: Jaroslava

Tehuľka LIVE! 8 - Zuzana

Zuzana po pôrode: Lúčenie?

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Tak, a je to tu! Asi mi neostáva nič iné, ako sa s Vami rozlúčiť a poďakovať sa: Dnešným článkom totiž oficiálne končím svoju „33 týždňov trvajúcu spisovateľskú dráhu babywebáckej Tehuľky live“.  Celý článok »

Zuzana po pôrode: Život je krásny

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Dnes mi bola doručená úplne fantastická hi-tech autosedačka. Jediná jej chyba spočívala v tom, že v cene nebol i kuriér :-) - ale nie, teraz žartujem, i keď musím povedať, že kuriér mi urobil neskutočne dobrú náladu hneď zrána.  Celý článok »

Zuzana po pôrode: Na ceste do neba

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Tak som si sadla k počítaču, aby som si prečítala svoj minulotýždňový článok, kde to vlastne v tom svojom nemocničnom príbehu mám dnes pokračovať. No zarazil ma hneď jeho názov – „Zohyzdenie môjho brucha“. Celý článok »

Zuzana po pôrode: Zohyzdenie môjho brucha

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Utorok ráno. Som druhá v poradí. Čas na „zohyzdenie“ môjho brucha je stanovený na 9:30. Spím ledva tri hodiny. Som taká nervózna, že len rozmýšľam. Neviem si „očistiť“ myseľ, a tak od tretej rána počúvam hudbu na iPode a hrám... Celý článok »

Zuzana v 37. tt: Denník minulého týždňa

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Zuzana by rada rodila prirodzene, ale lekári majú iný názor – chcú jej naplánovať sekciu. Zatiaľ sa Zuzka cisárskemu rezu bráni, ale jeden ústupok bude musiet spraviť – nastúpiť z pohodlia domova do pôrodnice, kde bude pod... Celý článok »

Zuzana v 33. tt: Snehuliak

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Pred pár rokmi (ok, bolo ich možno i zodesať – no keď ten čas plynie tak neuveriteľne rýchlo!) som chodila na ashtanga jogu. Neuveriteľne ma to bavilo (a to nielen kvôli vypracovanému sexi inštruktorovi), i keď zaberačka to... Celý článok »

Zuzana v 32. tt: Len tak

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Tento týždeň ozaj neviem, o čom písať – som takpovediac bez inšpirácie: Posledné dni, respektíve týždne, boli také nemastné-neslané, s nikým som sa nestretla, nikde som nebola, nič špeciálne som nezažila.  Celý článok »

Zuzana v 31. tt: Cestovatelia časom

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Môj brácho má super zaujímavý džob: Je niečo medzi modelom, obchodným zástupcom a chodiacou reklamou. Má rolu cestovateľa v čase, muža z konca devätnásteho, resp. začiatku dvadsiateho storočia.  Celý článok »

Zuzana v 29. tt: Magické rána

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Fu! Tak dnes ráno som sa teda poriadne zapotila! Bolo to ozaj celkom akčné. Opäť zvoní ten otravný budík! A dnes ešte k tomu o celých šesť minút skôr ako zvyčajne: Dievčatá totiž nestíhali doraňajkovať a potom boli z toho... Celý článok »

Zuzana v 28. tt: Popoluška

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Práve sa zrútili všetky moje ilúzie! „Dievča, ešte stále to máš!“ – pomyslela som si hrdo, keď sa na mňa dnes cestou zo škôlky, kam som šla odprevadiť malinkú, zamyslene a tak trochu zasnene zahľadel svojimi krásnymi očami... Celý článok »

Zuzana v 26. tt: Zápisky z postele

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Práve mi bolo povedané, že siedmy mesiac ešte nie je tretí trimester. :-) Tak sa teda ospravedlňujem za „neúmyselné zavádzanie“ v predchádzajúcom článku. Ešte si budem musieť pár týždňov počkať a potom vám možno opäť radostne... Celý článok »

Zuzana v 24. tt: Frozenmánia

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Čo momentálne u vás najviac „fičí“? Ja mám totiž pocit, že celé Slovensko, a možno i svet – teda aspoň tá „detná“ časť, sa zbláznila do Disneyho animovaného diela – krásneho to filmu Frozen (teda podľa našich talentovaných... Celý článok »

Zuzana v 19. tt: Naša predvianočná pohoda

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Predvianočná „pohoda“ k nám zavítala už dva týždne v predstihu; Veľká malá mi tri noci prevracala, a keď som si po týždni doma na OČR-ke odrobila povinnú sobotu, v nedeľu sa zas pre zmenu celú noc dusila suchým kašľom a... Celý článok »

Zuzana v 18. tt: Hans a Christoph

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Už kopú!!!! Už viac ako týždeň ich cítim! A nie je to ako pri prvých dvoch – nejaké nejasné šteklenie alebo motýlie krídelká v bruchu... Tentoraz sú to hneď od začiatku seriózne kopance. Celý článok »

Zuzana v 17. tt: Veľmi náročný článok

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA Ťažko sa mi tento článok začína písať. Už som ho zoštylizovala, vyškrtala a nanovo spísala aspoň päťkrát, už zopár ráz som vzdala myšlienku, že budem písať práve o tomto zážitku, no stále ma to akosi máta – zároveň láka i desí... Celý článok »

Zuzana v 16. tt: Krakov

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA S mužom máme obaja narodeniny v rovnaký mesiac. A keďže on mal tento rok okrúhliny, dostali sme od mojich rodičov fantastický darček – štvordňový babysitting našich dvoch ratolestí a finančnú hotovosť na výlet podľa vlastného... Celý článok »

Zuzana v 15. tt: Prvý trimester za mnou!

TEHUĽKA LIVE! ZUZANA A tak budem musieť ísť opäť na odber krvi! Minulý týždeň som sa tešila, ako je super, že už je to za mnou, že sú moje malé bábätká zdravé a v poriadku, a teraz zistím, že tie krvné testy na genetické poruchy sú v skutočnosti... Celý článok »

Stránky

Naposledy navštívené