25. 10. 2016  |  Meniny: Aurel

Tehuľka LIVE!
Ahojte!

Volám sa Anka a budem tu s vami prežívať toto moje výnimočné obdobie, obdobie tehotenstva. Rada sa s vami podelím o všetky moje radosti i starosti.

O obavy aj prekvapenia, jednoducho, ako sa vraví, budeme spolu v dobrom aj v zlom.. Ak sa ma však vy – budúce mamičky či oteckovia, snažiaci sa alebo už skúsení, či menej skúsení rodičia – budete chcieť niečo opýtať, sem s tým, napíšte mi, a ak budem môcť a vedieť, poradím.


Kto som
Najskôr, aby sme sa spoznali, sa predstavím. Som Anka, mám 32 rokov, pochádzam z Partizánskeho, ale bývam a pracujem ako zdravotná sestra v Bratislave. Som šťastne vydatá a s manželom Richardom máme už skoro päťročnú slečnu Hanku. Vždy sme chceli a aj tak trošku plánovali dve deti, s päť až šesťročným rozdielom a vyšlo to!

Vysadila som antikoncepciu a šla na prehliadku ku gynekologičke – to boli moje prvé kroky na ceste k druhému bábätku. S manželom sme nášmu snaženiu nechávali voľný priebeh, ale každý mesiac som tak potichu a sem-tam aj nahlas dúfala, že sa to podarí.

Dúfala som....
A potom prišiel november. Pár dní mi meškala menštruácia, no nechcela som sa tešiť predčasne. Rýchlo som si šla kúpiť babytest, prečítala som si návod a čakala, čo ukáže.
Najskôr nebolo vidno vôbec nič, tak som bola sklamaná, no potom som zbadala na teste slabučký tienik. Tešila som sa, dúfala a verila.
O tri, pre mňa nekonečne dlhé dni, som test zopakovala a vyšlo to! Tentoraz sa zjavili krásne dve čiarky. Objednala som sa k doktorke, nech mi tú radostnú správu potvrdí.

3. 2. 2010 |

Naposledy navštívené