24. 10. 2016  |  Meniny: Kvetoslava

zúbky

Naučte svoje deti pravidelnej zubnej hygiene. Vieme, ako na to!

Vyrástli Vášmu dieťaťu prvé zúbky a vy neviete, ako sa o ne poriadne postarať? Zvádzate úmorné boje s predškolákmi, ktorí si ich pre zmenu odmietajú čistiť úplne? Ak si myslíte, že dodržiavanie správnej zubnej hygieny je u prvých zubov zbytočné, čítajte pozorne, pretože ste na veľkom omyle.  Celý článok »

Zúbková víla

Dcére nedávno vypadol prvý zub, zo škôlky už vedela, že niektorým deťom za tieto zúbky niečo nosí víla, ktorá sa nazýva Zúbková víla alebo Zubnička. S manželom vždy riešime, čo deťom hovoriť v situáciách, ako je táto. Klamať či hovoriť pravdu?... Celý článok »

Kedy sa báť teploty v tehotenstve

Nos červený od nádchy, škrabanie v hrdle, pocit zimy a mierna bolesť hlavy. Najradšej by ste nechali všetko tak, prehltli liek a zahrabali sa do perín. Ak ste však tehotná, musíte si dať pozor i na to, čo vyzerá ako banalita.  Celý článok »

Starostlivosť o zúbky u najmenších

Zaujíma vás, ako a kedy začnú dieťaťu rásť zúbky? Prečítajte si, čo môžete očakávať, ako dieťaťu uľaviť od bolesti a aké produkty môžu pomôcť. Vedeli ste, že s pravidelným čistením by sme mali začať už od prerezávania prvých rezákov? Dočítate sa... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené