25. 5. 2017  |  Meniny: Urban

výpočet termínu pôrodu

Rozdelenie tehotenstva na trimestre

Dĺžka tehotenstva sa počíta od prvého dňa poslednej menštruácie (skratka PM). U väčšiny žien je to totiž jediný spoľahlivý časový údaj. Dĺžka tehotenstva sa udáva v ukončených týždňoch alebo v lunárnych mesiacoch, ktoré majú len 28 dní. Celý článok »

Kniha „Babyweb do ruky“ zdarma!

AKCIA SA SKONČILA! ďakujeme za záujem:)Chcete získať veľkú encyklopedickú knihu „Babyweb do ruky“ v hodnote 20 eur úplne zdarma? Stačí sa zaregistrovať na našom webe TU a potom si knihu zdarma vyzdvihnúť v predajniach PREDETI na celom Slovensku. Celý článok »

Ako odrodiť sám

Budúci oteckovia, najmä tí, ktorých manželka či partnerka čaká prvé dieťa, si často kladú otázku: Čo ak to do pôrodnice nestihneme? Dokážem to zvládnuť sám? Celý článok »

Tehotenstvo

Kedy robiť tehotenský test? Máloktorá žena vydrží čakať na úplne prvé príznaky tehotenstva, hlavne vtedy ak tehotenstvo plánuje. Tehotenský test cena ktorého sa pohybuje v rozmedzí od 3 – 10€ nájdete v každej lekárni. Oplatí sa ale počkať aspoň 10... Celý článok »

Pôrod

37. týždeň tehotenstva je považovaný za zlomový. Ak bol výpočet termínu pôrodu správny, bábätko narodené po tomto termíne sa považuje za donosené a predčasný pôrod vám už nehrozí. 35. týždeň tehotenstva, termín pôrodu sa blíži, veci do pôrodnice... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené