23. 5. 2017  |  Meniny: Želmíra

varenie

Kristína v 18. tt: Treba viac plánovať

TEHUĽKA LIVE! KRISTÍNA Príspevok z dnešného týždňa píšem naozaj unavená, lebo som sa práve vrátila z posledného dňa natáčania. Za ten čas som mala len dva voľné dni, počas tých ostatných som vstávala krátko po piatej a vracala sa domov okolo siedmej. A aj tie voľné dni som strávila nejakým... Celý článok »

Mäso v jedálničku detí – áno či nie?

Je mäso pre deti nevyhnutné? A je dnes toľko rozšírené vegetariánstvo pre detský organizmus bez rizika? Mäso je zdrojom cenných látok (vitamínov skupiny B, železa...) a plnohodnotných bielkovín, ktoré majú byť v primeranom množstve v strave detí... Celý článok »

Vianoce

BUDÚCA MAMIČKA KATARINA Vianočný čas je najkrajšie obdobie v roku. No tento rok to ide všetko akosi po mimo mňa... Celý článok »

Baby LIVE! Šarlotka (81): Nemocničné blues

Keď som bola zjari na ročnej gynekologickej prehliadke, dali sme s doktorom debatu o priemernej pacientke druhorodičke. Podľa jeho vnímania má vo svojej ambulancii maximálne 5 % druhorodičiek vo vyššom veku (rozumej po tridsiatke), ktoré prežili... Celý článok »

Ja sám!

„Ja sám…“ alebo „To je moje…“. Veď to všetci dobre poznáme. Alebo niektorí len spoznáme. Sú tieto situácie nevyhnutné? Celý článok »

Aká som matka?

Pre niektoré ženy je materská dovolenka tá najkrajšia časť života a materstvo ich úplne napĺňa, pre iné je to obdobie, ktoré musia prežiť, aby sa potom zase mohli naplno venovať svoje kariére. Je niečo medzi tým? Celý článok »

Tehotenstvo, bod obratu k bio

Založenie rodiny môže byť v našom živote prvým okamihom, keď sa zamyslíme aj nad tým, čo jeme a ako môžeme ovplyvniť zdravie svojho dieťaťa. Aj to je dôvod, prečo sa mnoho mladých rodičov rozhodne prejsť na biostravu. Ako sa v tehotenstve... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené