25. 5. 2017  |  Meniny: Urban

tehotenské oblečenie

Petra v 32. tt: Vyšší pulz

TEHUĽKA LIVE! PETRA Týždeň 32. Náš syn, tentoraz veľký ako čínska kapusta, dáva o sebe vedieť čoraz častejšie. Už sa do bruška až tak nepomestí, a tak si vytvára priestor. Najmä vtedy, keď počuje svojho tatina, sa z neho stáva riadny bitkár. V tomto čase je už otočený hlavičkou dolu, čo je dobré... Celý článok »

Baby LIVE! Šarlotka (90): Veľryba

Napriek tomu, že som zatiaľ pribrala 10,5 kg a mám výrazne nižšiu hmotnosť ako pri prvom tehotenstve, pripadám si ako obrovitánska veľryba. Fučím, achkám, ťarbem sa, pri chôdzi nechcene napodobňujem kačku a mám pocit, že mi je malá moja vlastná koža. Celý článok »

Ostáva mi posledný pokus!

VÁŠ PRÍBEH Milé tehuľky a mamičky, ani neviete, ako veľmi vám závidím. Tak rada by som sa stala jednou z vás. Ale včera som si robila niekoľko tehotenských testov a zase nič. Celý článok »

KLUB tehuliek (2): Sme jednoducho tehotné

Erika videla na ultrazvuku obe svoje bábätká, jedno je vraj hyperkatívne po nej a druhé pokojné po manželovi. Soňa sa zas bohužiaľ, vrátila na PNku. Dúfa, že Vianoce strávi doma.No keďže sme v tom, musíme si na také veci zvykať. Celý článok »

Tehotenské oblečenie

Ak sa chcete aj počas vášho tehotenstva s čoraz väčším bruškom stále cítiť príťažlivo, navštívte jeden z obchodov pre nastávajúce mamičky a vyberte si z narastajúcej ponuky oblečenia pre „tehuľky“. Celý článok »

Slobodná matka

Všeobecne udomácnený termín „slobodná matka“ sa už veľmi často nepoužíva a pomaly zaniká. Je to dané predovšetkým vývojom spoločnosti. Dnes už nie je nezvyčajné, že s dieťaťom žije osamelo jeho otec, prípadne že rodičia dieťaťa ešte nie sú... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené