8. 12. 2016  |  Meniny: Marína

športový kočík

Vyberáme kočík pre drobca. Na čo si dať pozor?

Čakanie na príchod nového člena rodiny je sprevádzaný veľkými prípravami. Budúce mamičky svedomito chystajú výbavičku, od drobností po väčšie veci. Kočík je asi tou najdrahšou položkou, ktorú pre bábätko potrebujeme. Preto je na mieste jeho výber zvážiť zo všetkých strán. Celý článok »

Kočíky

Prvá návšteva obchodu s kočíkmi je nezabudnuteľný zážitok. „Nikdy sme netušili, že existuje toľko druhov kočíkov, sme ohromení a zmätení zároveň,“ je typická prvá veta budúcich rodičov. Ale nezúfajte. Hoci existuje desiatka rôznych typov a modelov... Celý článok »

Pozor na nebezpečné výrobky

Každá mamička chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Strach o jeho zdravie a bezpečnosť je prirodzený, no hrozby číhajú všade. Ak máte skúsenosti s nebezpečnými výrobkami, podeľte sa s nami o nich a diskutujte na našom fóre, možno práve vy niekomu... Celý článok »

Zahrajte si o geniálny kočiarik

Každá správna mamička si chce so svojím dieťaťom čo najviac užiť a keď musí byť bábätko práve v kočiariku, chce s ním byť čo najviac v kontakte. Zároveň iste súhlasíte, že je fajn, keď sa taká vec ako kočiarik nikde príliš „nemotá“. Ako toto... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené