30. 3. 2017  |  Meniny: Vieroslava

sex v tehotenstve

Vracanie a nevoľnosť: Prečo tehotné ženy trpia?

Asi každá tehotná žena si niekedy položila otázku, prečo sa nepríjemné stavy nazývajú ranná nevoľnosť, keď u niektorých trvajú celý deň. Záhadnejšie sú však dôvody, prečo tehotenstvo sprevádza toľko nepríjemných stavov. Mnohé z nich sú totiž neobjasnené. V dnešnom článku vám prezradíme tých... Celý článok »

Aké športy sú vhodné v tehotenstve

Určite premýšľate, aké športy pre vás sú teraz vhodné. Chcete pokračovať v pohybe, ale pritom nijako nechcete ublížiť bábätku. Preto by ste telesnú aktivitu v tehotenstve mali vyberať veľmi obozretne. Celý článok »

O nedostatku sexu v tehotenstve

Neviem si rady, i keď som už tretíkrát tehotná. Som v 23. týždni a môj priateľ, ktorý má 39 rokov, čaká prvé dieťa. Asi sa teší, ale jeho cit ku mne je veľmi chladný. Už dva mesiace máme medzi sebou len kamarátsky vzťah. On tvrdí, že je mu... Celý článok »

Tehotenstvo

Kedy robiť tehotenský test? Máloktorá žena vydrží čakať na úplne prvé príznaky tehotenstva, hlavne vtedy ak tehotenstvo plánuje. Tehotenský test cena ktorého sa pohybuje v rozmedzí od 3 – 10€ nájdete v každej lekárni. Oplatí sa ale počkať aspoň 10... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené