23. 3. 2017  |  Meniny: Adrián

prvé zúbky

Naučte svoje deti pravidelnej zubnej hygiene. Vieme, ako na to!

Vyrástli Vášmu dieťaťu prvé zúbky a vy neviete, ako sa o ne poriadne postarať? Zvádzate úmorné boje s predškolákmi, ktorí si ich pre zmenu odmietajú čistiť úplne? Ak si myslíte, že dodržiavanie správnej zubnej hygieny je u prvých zubov zbytočné, čítajte pozorne, pretože ste na veľkom omyle.  Celý článok »

Zúbková víla

Dcére nedávno vypadol prvý zub, zo škôlky už vedela, že niektorým deťom za tieto zúbky niečo nosí víla, ktorá sa nazýva Zúbková víla alebo Zubnička. S manželom vždy riešime, čo deťom hovoriť v situáciách, ako je táto. Klamať či hovoriť pravdu?... Celý článok »

Aby zúbky neboleli

Narodenie bábätka vždy sprevádza mnoho obáv, aby sme všetko zvládli a aby naše dieťatko bolo v poriadku. Jednou z takých obáv, ktorá straší bez výnimky azda všetkých rodičov, je obdobie rastu prvých zúbkov. Bojíme sa, aby to nášho drobčeka veľmi... Celý článok »

Dojčením sa prsníky neskazia

Rodina, kamarátky, média, reklama...Čo všetko má vplyv na dojčenie? Pri príležitosti Svetového a Českého týždňa dojčenia sme vyspovedali MUDr. Annu Mydlilovú, predsedkyňu Laktačnej ligy. Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené