23. 5. 2017  |  Meniny: Želmíra

oslavy

Aká budem mama? To je vo hviezdach!

To, čo predurčuje našu povahu a naše správanie, môže byť zapísané v génoch, dané výchovou alebo dátumom nášho narodenia. A niekde tam, medzi nebom a zemou, nájdeme v znameniach zverokruhu to, čo nás možno určuje ako rodičov. Nájdete sa v charakteristikách podľa materského horoskopu? Celý článok »

Detské oslavy: Buďte originálni

Detské oslavy sú významnou udalosťou v živote každej rodiny. A je úplne jedno, či ide o tie prvé alebo napríklad o ôsme. Deti sa na ne tešia takmer celý rok a už niekoľko mesiacov pred významným dňom počítajú dni v kalendári. Pripravili sme pre... Celý článok »

Odkedy pozývať návštevy?

Situácia v rodine sa príchodom bábätka radikálne zmení. Pre vás aj vášho partnera to bude nová životná skúsenosť, budete podliehať rôznym doteraz neznámym náladám, možno vás zaplavia pocity neistoty alebo obavy. Budete nadväzovať kontakt s... Celý článok »

Ako na nádchu a kašeľ bez chémie

Nastal čas zimných mrazíkov, čľapkaníc a inverzií, čo je typické obdobie prechladnutí a chrípok. V dnešnom článku vám poradíme, ako prírodnou cestou pomocou byliniek, arómoterapie či vodoliečby zvládnuť bežné detské ochorenia. Celý článok »

17. milujem feferónky...

KLUB TEHULIEK! JANA Nemôžem začínať každý týždeň s vetou, že ani neviem ako to ubehlo. Ale bohužiaľ je to tak! Čas je neúprosný a ide ako zvyčajne, či som tehotná, alebo nie. Pravdupovediac, nestíham si užívať tehotenstvo. Prelínajú sa mi tu... Celý článok »

Oslava prvých narodenín

Oslava prvých narodenín je významná udalosť. Dieťa ju síce vníma len ako spestrenie jedného popoludnia, to však nič nemení na tom, že je to jeho veľký deň a ten sa musí aj patrične osláviť. Celý článok »

Je Bratislava aj pre deti?

Poznáte chytľavý hit českej kapely Katapult, v ktorom sa opakuje nástojčivá otázka: Co děti? Mají si kde hrát? Aké možnosti má rodič s malými deťmi v Bratislave, ak nechce tráviť čas doma alebo v detskom kútiku niektorého nákupného centra? Celý článok »

Meno nie je všetko

Máme dve dcéry, Veroniku (8rokov) a Luciu (3roky). Na mene prvej dcéry sme sa viacmenej dohodli hneď. Pár týždňov pred pôrodom sme už chceli definitívne vybrať meno pre naše bábätko, a tak sme vzali do rúk kalendár. Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené