26. 5. 2017  |  Meniny: Dušan

meno pre dievčatko

Anetka z vďačnosti

VÁŠ PRÍBEH Keďže sme sa o bábätko s manželom snažili niekoľko rokov, mená sme mali vymyslené ešte skôr, než som vôbec prišla do iného stavu. Dohoda bola jasná, ja vymyslím meno pre chlapčeka, manžel pre dievčatko. Spočiatku bola situácia jednoznačná a zatiaľ čo ja som sa napchávala množstvom... Celý článok »

Meno podľa krčmy

VÁŠ PRÍBEHU nás vyberanie mena bol zložitý a zdĺhavý proces. Keď som sa dozvedela, že som tehotná, bol to šok, avšak nie až tak veľký, pretože s manželom sme dieťa chceli, len sme nevedeli, že to bude tak skoro, hneď na druhý mesiac. Celý článok »

Človek mieni, príroda mení

VÁŠ PRÍBEH Tak, a máme to potvrdené. Dve nesmelé čiarky v tehotenskom teste sa nemýlili, skutočne budeme mať dieťatko! Kútikom oka sledujem šťastného manžela, ako detailne študuje prvú fotku nášho 2-milimetrového drobčeka. A vôbec mu nevadí, že ju... Celý článok »

Ivanka mi nahradila mamu

VÁŠ PRÍBEH Otehotnela som plánovane začiatkom roka 2008. Keď som bola asi v treťom mesiaci a všetko bolo v poriadku, s priateľom sme sa rozhodli ten môj „iný stav“ oznámiť budúcim babičkám a dedkom. Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené