26. 3. 2017  |  Meniny: Emanuel

kočiar

Črevná chrípka a záhadné stretnutie

BUDÚCA MAMIČKA TINA V prvom rade milé tehuľky a aj vám redakcia prajem v novom roku 2016 ešte viac úspechov ako priniesol ten minulý a najmä plno dobrých nápadov a tehuľkam rýchle pôrody a vysoký prah bolesti ;-). Celý článok »

Tehotenská bilancia a spomienky

BUDÚCA MAMIČKA TINA Sme v 37. týždni tehotenstva a trochu som si zaspomínala na všetky tie chvíle, ktoré moje tehotenstvo prinieslo od začiatku. Bilancovala som možno aj preto, lebo konečne som mala počas sviatkov viac voľného času. Celý článok »

KLUB tehuliek (112): Očakávanie

Beátka píše pred pôrodom posledné riadky - o únave, bolesti, ale i o radosti z malého, ktorý sa už nemôže dočkať príchodu na svet, rovnako ako nastávajúci rodičia. Rudy si vyskúšala, ako to chodí na baby masážach. Odniesla si odtiaľ zistenie, že... Celý článok »

KLUB tehuliek (109): Vianočné pozdravy

Predvianočný čas trávi Beátka striedavo u lekárov, striedavo vianočnými prípravami. Ešte pribudne nejaká výbavička a bábätko môže prísť na svet. Rudy si pochvaľuje, že už nikomu nemusí vysvetľovať, že Vianoce sú 24. decembra. Namiesto toho rieši... Celý článok »

Otecko Emanuel (34): Lúčenie s kočiarikom

Už z názvu vyplýva, o čom to chcem vlastne písať. Vždy, keď som sa s kočiarikom predieral cez korene, kamene, hustý porast a brodil som sa potokmi, sníval som o časoch, keď sa bude syn pohybovať po vlastnej osi a ako pohon mu budú slúžiť jeho... Celý článok »

Bola som sedemkrát tehotná

Rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh. Nie preto, že čakám nejakú radu alebo chcem ukazovať, čo všetko som prežila, ale preto, že na stránkach a v diskusiách babywebu čítam občas príbehy ľudí, ktorí sú nešťastní a nevedia ako ďalej. Ja som... Celý článok »

Moje tehotenstvo je zázrak

VÁŠ PRÍBEH Viem presne, o čom Andrea píše. Ja som si tým sama tiež prešla. Nedarilo sa nám otehotnieť skoro dva roky a tak som sa to rozhodla vziať do svojich rúk a požiadala som svojho gynekológa o vykonanie potrebných vyšetrení. Nedopadli dobre. Celý článok »

Čo potrebujete pre bábätko? Mamičky radia

Kočíky, vaničky, bodíky, dupačky, cumlíky, hrkálky...valí sa to na mňa zo všetkých strán. Musím poctivo priznať, že som ako budúca mamička poriadne zblbla. Zatiaľčo sa môj predtým racionálne uvažujúci mozog snaží v zamestnaní vyprodukovať aspoň... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené