26. 5. 2017  |  Meniny: Dušan

dojčenie

Dojčenie dvojčiat

Ak matku čaká dojčenie iba jedného dieťatka, najskôr to vopred nijako špeciálne nerieši. V prípade dvoch detí však už isté obavy a otázky má. Budem mať dostatok mlieka pre obidve? Ako zvládnem kŕmenie? Prečítajte si, ako je to s dojčením dvojčiat.  Celý článok »

SIDS: Neviditeľný vrah detí

Jednou z najväčších záhad súčasnej modernej medicíny je SIDS, po slovensky Syndróm náhleho úmrtia dojčiat. Záhadou je preto, že ešte nebola objasnená jeho príčina, prichádza náhle, bez príznakov a akéhokoľvek predošlého varovania a postihuje... Celý článok »

Nutričná terapeutka radí (10)

MAMI, POMOC, JA PRIBERÁM! Prečo deti jedia jeden deň iba to a na druhý zas len niečo iné? A ako by mala vyzerať desiata do školy? To všetko sa dozviete v dnešnom diele poradne nutričnej terapeutky Aleny Strosserovej. Celý článok »

Otecko Emanuel (16): Bývanie s dieťaťom

Kým som sa odhodlal vstúpiť do zväzku manželského a teda vytvoriť spoločnú domácnosť, mal som na krku štyridsiatku. Z toho som asi dvanásť rokov žil šťastným životom singla vo svojom vlastnom byte. Môj milovaný staromládenecký bytík! Ach, kde sú... Celý článok »

Zatočte s alergiou!

Koberec alebo parkety? Cigaretu v centre v mesta alebo výlet na vidiek? Mačku alebo rybičky? Psíka alebo fenku? Alergiu alebo astma má dnes stále viac ľudí. Čo všetko s tým môže súvisieť? Celý článok »

Tehuľka LIVE! Zuzka 40: Mami, ďakujem!

Hoci to možno bude vyzerať ako fráza, chcem aj touto cestou poďakovať mojej mamičke, ehmm teda už babičke. Veľmi mi pomohla. Nielenže v kuchyni nám vyvárala a vypekala samé dobroty, no získala som aj cenné rady. Naozaj si to neviem vynachváliť. Celý článok »

Tehuľka LIVE! Zuzka 38: Zabehávame sa

Prvé dni našej trojčlennej rodinky doma sa nesú v znamení dojčenia, prebaľovania, spinkania. Všetko je pre nás nové, no spoločne s tatkom sa učíme. Krásne chvíle znepríjemňujú len „záležitosti“ šestonedelia. Celý článok »

Stránky

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené