29. 5. 2017  |  Meniny: Vilma

detské oblečenie

Kristína v 23. tt: Ako na výbavu

TEHUĽKA LIVE! KRISTÍNA Kým si malá tekvica v bruchu robí gymnastiku bez ohľadu na deň alebo noc a ja behám každú chvíľu na záchod, začínam si robiť prehľad o tom, čo všetko budeme potrebovať. A hlavne počítam a začína sa mi z toho krútiť hlava. Preto padlo rozhodnutie. Čo sa bude dať, to sa... Celý článok »

Ako správne obliekať bábätko

Topánočky naopak, svetrík naruby, čiapka narazená do čela tak, že dieťa musí zakláňať hlavu, aby aspoň niečo videlo. To sú omyly neskúsených mamičiek, ktoré pôsobia skôr úsmevne. Oveľa dôležitejšia je otázka, ako obliecť dieťa vzhľadom na... Celý článok »

Letná starostlivosť o najmenšie deti

Mamičky, hlavne prvorodičky, bývajú v mnohých prípadoch úzkostlivé a často dieťatko obliekajú príliš. Pritom sa stačí riadiť jednoduchým pravidlom: „Bábätku toho oblečiem toľko ako sebe, maximálne o vrstvu viac!“ Celý článok »

Čo obliekame svojim deťom?

Dnes už asi nikto nepochybuje o tom, že deťom treba obliekať kvalitné a bezpečné oblečenie. Niekedy však nestačí zrak a čuch, aby sme odhalili všetky nástrahy. Na čo si teda dať pozor? Celý článok »

Nenakupuje s mierou, ale Na mieru!

Trápenia, čo všetko nám ešte chýba pre náš poklad a kde to zohnať za dobrú cenu, sú preč. Na radu priateľky som, síce trošku neveriacky, no predsa, vyskúšala Nákup na mieru. No a výsledok? Neľutujem!Chcem sa preto s Vami podeliť o túto dobrú... Celý článok »

Detské bazáre

Potrebujete kočík len do záhrady alebo na balkón? A čo s vyťahaným a fľakatým oblečením, ktoré je hodné akurát tak do koša? Nové veci pre deti sú pridrahé, zvoľte teda lacnejšiu alternatívu. Celý článok »

Nakupujeme na internete

Nakupovanie pre bábätko je jeden z najkrajších okamihov tehotenstva. Nie všetci rodičia majú čas prechádzať detské obchody v okolí. Jedným z náhradných variantov je nakupovanie cez internet. Na internete dnes nájdete úplne všetko ako v kamenných... Celý článok »

Výbavička pre bábätko

Nakupovanie oblečenia pre bábätko je pre väčšinu rodičov veľká radosť. Môžu totiž vyberať z množstva krásnych tričiek, dupačiek a nohavíc. Detská pokožka je však veľmi citlivá, a tak sa nezamerajte na farby a strih, ale na materiál. Mal by sa... Celý článok »

Ako zoznámiť svojho psa s dieťatkom

Takmer všetci majitelia psov dlho pred narodením potomka starostlivo zvažujú najvhodnejší spôsob, ako uviesť dieťatko do domácnosti so štvornohým priateľom a ako vlastne psa s novým členom rodiny zoznámiť. Sú si pritom vedomí, že by mohla nastať... Celý článok »

Oblečenie pre bábätko

Nakupovanie oblečenia pre bábätko je pre väčšinu rodičov veľká radosť. Môžu totiž vyberať z množstva krásnych tričiek, dupačiek a nohavíc. Detská pokožka je však veľmi citlivá, a tak sa nezamerajte na farby a strih, ale na materiál. Celý článok »

Pre bábätká

Bábätká tiež potrebujú detské oblečenie z kvalitných materiálov s atestom. Zíde sa vám zavinovačka, v zime isto aj overal. Na spanie sú populárne spacie vaky pre bábätká alebo klasické perinky pre bábätká. Obchod pre bábätká ponúka dupačky,... Celý článok »

Bábätko

Po tomto období až do konca prvého roku života, sa už bábätko nazýva kojenec alebo dojča. Ideálna dojčenská výživa je materské mlieko, ktoré zabezpečí dieťaťu všetky potrebné látky a ešte aj podporuje jeho imunitu. Ak nie je kojenie možné, je na... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené