26. 5. 2017  |  Meniny: Dušan

autosedačka

Chystáme výbavičku

Bruško je väčšie a väčšie a vás už to chytá...Čo budeme potrebovať, čo je pre naše očakávané bábo zbytočné a čo musím zohnať vopred? Celý článok »

Výbavička

BUDÚCA MAMIČKA KATARINA Bruško rastie o sto šesť, a dátum pokročil. Prišiel čas začať chystať výbavičku pre náš kvietok...  Celý článok »

Do lietadla s dojčaťom

Najlepším spôsobom dopravy s malými deťmi na väčšie vzdialenosti zostáva stále lietanie. Štatisticky najbezpečnejší dopravný prostriedok je najrýchlejší, pohodlný a v poslednom čase už nie je ani taký finančne náročný. Celý článok »

Ako vybrať správnu autosedačku

Detská autosedačka je jediná účinná ochrana detí pred zranením počas autonehody. Pri jej výbere by preto nemala byť hlavným kritériom potreba vyhovieť dopravným predpisom a nízka cena. Za všetku šetrnosť by sme totiž mohli zaplatiť cenou najvyššou. Celý článok »

Ako vybrať správnu autosedačku

Detská autosedačka je jedinou účinnou ochranou detí pri autonehode. Pri jej výbere by preto hlavným kritériom nemala byť snaha vyhovieť dopravným predpisom či nízka cena. Za svoju šetrnosť by sme neskôr mohli zaplatiť tú najvyššiu cenu... Celý článok »

Čo potrebujete pre bábätko? Mamičky radia

Kočíky, vaničky, bodíky, dupačky, cumlíky, hrkálky...valí sa to na mňa zo všetkých strán. Musím poctivo priznať, že som ako budúca mamička poriadne zblbla. Zatiaľčo sa môj predtým racionálne uvažujúci mozog snaží v zamestnaní vyprodukovať aspoň... Celý článok »

Ďalší test autosedačiek: Dobré i zlé

Popredné európske autokluby ADAC, TCS a OAMTC otestovali vo svojom jesennom teste ďalších desať autosedačiek a spolu tak tento rok skontrolovali 32 sedačiek na európskom trhu. Rodičia tým získavajú možnosť vybrať si autosedačku na základe... Celý článok »

Človek mieni, príroda mení

VÁŠ PRÍBEH Tak, a máme to potvrdené. Dve nesmelé čiarky v tehotenskom teste sa nemýlili, skutočne budeme mať dieťatko! Kútikom oka sledujem šťastného manžela, ako detailne študuje prvú fotku nášho 2-milimetrového drobčeka. A vôbec mu nevadí, že ju... Celý článok »

Autosedačky sú už povinné

Rozhodnutím Vlády SR o používaní detských autosedačiek vstúpilo od 1. júna 2007 do platnosti ďalšie nariadenie, podľa ktorého musí mať každé dieťa pri prevoze autom vlastnú autosedačku. Pri nedodržaní predpisu hrozí vodičom pokuta vo výške 2 000... Celý článok »

Aj detské sedačky musia mať návod

Bezpečnosť detí nadovšetko, hovorieva sa medzi ľuďmi a múdre hlavy vedia, o čo ide. Inšpektori Slovenskej obchodnej inšpekcie preto kontrolujú aj výrobky, ktoré majú slúžiť deťom - na ich bezpečnosť a istotu. Celý článok »

Autosedačky sú už povinné

Rozhodnutím Vlády SR o používaní detských autosedačiek vstúpilo od 1. júna 2007 do platnosti ďalšie nariadenie, podľa ktorého musí mať každé dieťa pri prevoze autom vlastnú autosedačku. Pri nedodržaní predpisu hrozí vodičom pokuta vo výške 2 000... Celý článok »

Nové testy autosedačiek 2008

Štyri nevyhoveli. Na trhu sú ešte stále v ponuke detské autosedačky, ktoré nespĺňajú náročné skúšobné kritériá. Pri aktuálnom teste autosedačiek, ktorý urobilo združenie európskych autoklubov spolu s organizáciou Stiftung Warentest, prepadli štyri... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené