25. 4. 2017  |  Meniny: Marek

Súťažná téma na tento mesiac znie: Cestovanie s dieťaťom alebo Nový superadrenalínový šport

Milé mamičky,
Predstavte si, že sa snažíte s dieťatkom vychystať napríklad k lekárke, už aj tak nestíhate, a ono nie a nie strčiť ručičku do rukáva. Zaujíma ho všetko len nie ten svetrík, ktorý mu chcete obliecť. Práve teraz chce kopkať nožičkami a vy mu nemôžete nasadiť topánočky za nič na svete...

Je vám to povedomé? Stalo sa vám to akurát minulý týždeň? Potom určite viete, že cestovanie s dieťaťom nie je žiadna hračka, hoci je to len cesta k lekárovi, či do obchodu. Vieme to aj my, a preto sa tento mesiac v Materstve na hojdačke venujeme práve tejto téme. Určite máte nejaké veselé fotografie z ciest s vašimi drobcami. Tak neváhajte a podeľte sa o ne s nami! Stačí, ak sa zaregistrujete v Nestlé Baby Clube a môžete vkladať svoje príspevky a súťažiť o skvelé ceny, či hlasovať za najlepšiu fotku.

Súťažná téma na tento mesiac znie: Cestovanie s dieťaťom alebo Nový superadrenalínový šport. Jún je posledný mesiac pred prázdninami, kedy sa môžete zapojiť do súťaže, opäť sa bude súťažiť až v septembri. Preto, ak chcete vyhrať ešte pred letom, posielajte vaše fotografie, máte na to ešte tri týždne!

Aj, keď sa cez leto nesúťaží, Materstvo na hojdačke je tu stále pre vás. Na našej web stránke si môžete prečítať stĺpček našej patrónky Alžbety Stankovej, v ktorom sa s vami delí o svoje zážitky a skúsenosti s jej malou Alžbetkou. Rôzne zaujímavé informácie nájdete aj na našom Facebooku Nestlé Baby Clubu, kde sa môžete tiež podeliť o svoje príhody, vymeniť si skúsenosti s ďalšími mamičkami alebo si jednoducho oddýchnuť od každodenných povinností pri čítaní príspevkov.

Tešíme sa na vaše fotografie a zážitky z cestovania! :o)

Vaše Nestlé

8. 6. 2012 |

Naposledy navštívené