22. 10. 2016  |  Meniny: Sergej

Súťaž – Prvé slovo nášho dieťaťa

Milí čitatelia, vyhlasujeme súťaž "Aké bolo prvé slovo vášho dieťaťa?" o zaujímavé ceny. Napíšte nám krátky príbeh prvého slova, ktoré vaše dieťa povedalo. Do príbehu napíšte, prečo práve povedalo toto slovo a za akých okolností to bolo.

Na autorov najzaujímavejších príspevkov, ktoré zverejníme, čakajú milé ceny.

Ako sa na súťaži zúčastniť?

V termíne od 6. 12. 2010 do 5. 1. 2011 zasielajte vaše príbehy na adresu sutaz@babyweb.sk.

Redakcia vyberie 15 najzaujímavejších príbehov, na ktoré čakajú milé a hodnotné darčeky od spoločnosti Merck.

www.femibion.sk

Vyhlásenie výhercov sa uskutoční na Baby-web.sk 10. 1. 2011.

Čo môžete vyhrať?

  • 15x balíček v hodnote 26 Eur, ktorý obsahuje pre maminku Femibion Energetic Mum a pre dieťatko Cebion kvapky & Stérimar morskú vodu

Podmienky súťaže:

Súhlas s uverejnením zaslaného textu na Baby-web.sk, za ktorý sa považuje odoslanie textu na sutaz@babyweb.sk. K zaslanému textu musíte vlastniť autorské práva. Príbeh by mal byť váš osobný.

Tešíme sa na vaše príbehy a prajeme vám príjemné dni.

Vaša redakcia Baby-web.sk

5. 12. 2010 | Lucie Součková
Komentáře k článku
Počet komentářů: 2
Obrázok používateľa joja
joja

ahoj uz od malicka moje dievcatko bolo podarene stale nieco sa chcelo richlo uci mojej cerke slovicko bolo samozrejme mama baba dede ocko neskor ale to sice kazde dieta ovlada ale takim zvasnim slovom prvim bolo kiki najprv sme nevedeli ze co mi ze cukriki ale neskor sme zistili ze to na svagrinu kristinku teraz ma nasa ratoles 3 rocki ale teraz rosprava vseko s neakimi chibami ale preca jej povie tino

Obrázok používateľa cosso
cosso

Zdravím všetky maminky a tehulky:-)
Není to tak dávno,čo sa nášmu synčekovi začal rozväzovať jazýček.Jeho prvé slovko bolo veľmi podarené,hlavne keď babätko ešte nevie rozprávať...:-),veľa mamičiek čaká,že prvé slovko bude mama,ale u nášho Adriánka to bolo slovo ňaňa- jeho obľúbena a staršia sestrička Vanesska, ktorej táto prezývka s radosťou ostala.Potom sa dostalo na radu samozrejme aj slovko mama.Teraz má Aďko dva roky a slovná zásoba sa stále stupňuje a s ňou aj kopec srandy pri každom novom slovíčku,ktoré sa snaží správne zopakovať...prajeme krásny deň...Aďko s maminkou :-)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené