22. 10. 2016  |  Meniny: Sergej

Súťaž - To najlepšie pre vaše deti pozná svojich výhercov

Každá mamička chce dať svojmu bábätku to najlepšie. A preto milióny mamičiek na celom svete svojim deťom kupujú BIO výrobky značky HiPP.

Produkty tejto spoločnosti pokrývajú detskú výživu už od prvých dní po narodení, výborne chutnajú a sú vyrobené hlavne z bio -organických surovín, ktoré sú pestované v súlade so zákonmi platnými pre ekologické poľnohospodárstvo a sú teda označené tzv. bio - pečaťou. Že spoločnosť HiPP berie BIO kvalitu naozaj vážne, dokazujú okrem pravidelných kontrol dodržiavania zásad bio -organického poľnohospodárstva aj výskumy vo vlastných vedeckých laboratóriách.

Výhercovia súťaže:
4 x kozmetický balíček v hodnote 20 Eur
Erika Sarkocyová
Katarína Matúšová
Lucia Mušáková
Katka Brečová

1 x kozmetický balíček v hodnote 40 Eur
Veronika Hurbanová

Celkom sa teda robí viac ako 260 kontrol, medzi ktoré patrí kontrola pôdy, analýzy jednotlivých surovín ako aj kontrola konečného produktu. Distribuované výživové produkty určené pre dojčatá, batoľatá a mladšie deti neobsahujú žiadne „éčka“, aditíva, umelé sladidlá, zvýrazňovače chuti a ani iné škodlivé látky.

Teraz spoločnosť HiPP uvádza na trh novú radu mliečnej dojčenskej výživy HiPP BIO Combiotic® ako inak, opäť v BIO kvalite. Nie je nič prirodzenejšie ako materské mlieko, ktoré poskytuje deťom od narodenia najlepšiu výživu. Podľa vzoru materského mlieka vyvinula spoločnosť HiPP následnú mliečnu dojčenskú výživu s obsahom prebiotík a probiotík.

Následná mliečna dojčenská výživa HiPP BIO Combiotic® obsahuje jedinečnú kombináciu podľa vzoru materského mlieka: prebiotickú vlákninu, ktorá podporuje zdravú črevnú mikroflóru, prirodzené kultúry mliečneho kvasenia izolované z materského mlieka, cenné omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú veľmi dôležité pre normálny rast a vývoj detí. Organizmus si ich však nevie vytvoriť sám.

Inšpirovaní prírodou teda ponúkame jednu z najlepších alternatív po materskom mlieku a navyše BIO kvalite.

30. 5. 2011 | Lucie Součková

Naposledy navštívené