22. 10. 2016  |  Meniny: Sergej

Schválené detskými lekármi*, skvelé pre vaše deti!

Detská pokožka je citlivá, a preto by mala byť neustále chránená pred slnkom.

Vaše deti si užívajú každý preslnený deň, ale ich pokožka bohužiaľ nie. Pediatri vedia, že čím mladšie deti sú, tým citlivejšia ich koža je. Je to z toho dôvodu, že obranný mechanizmus mladého tela nie je až do puberty úplne vyvinutý. UV lúče tak môžu oveľa ľahšie poškodiť DNA buniek a spôsobiť tým kožné problémy v neskoršom veku.

Vzhľadom na to, že za celý život sme vystavení UV lúčom najviac v detstve, a to dokonca z 50 - 80 %, je práve pre malé deti efektívna ochrana pred slnkom veľmi dôležitá.

Výrobky opaľovacej kozmetiky NIVEA SUN zaistia ako krátkodobú, tak dlhodobú ochranu založenú na viac než 100 rokoch výskumov a odborných skúseností. Poskytujú deťom bezpečnú a okamžitú ochranu proti spáleniu a tiež pomáhajú predchádzať možnému budúcemu poškodeniu kože.

Keď však ide o deti, len samotná expertíza nestačí. Ich jemná pokožka býva totiž veľmi často náchylná k alergiám na najrôznejšie látky. Preto sa nový rad pre deti NIVEA SUN PURE & SENSITIVE nespolieha iba na mimoriadnu odbornosť v starostlivosti o pleť, ale je tiež navyše 100 % bez parfumov, farbív a konzervačných látok.

*Všetky výrobky sú dermatologicky testované a schválené pod dohľadom pediatrov.

Centrum pre výskum pokožky Beiersdorf:
"Produkty slnečnej kozmetiky NIVEA SUN sú prísne testované v súlade s platnými medzinárodnými odporúčaniami: Tie s označením „extra vodeodolné“ si zachovávajú účinnosť minimálne 50 % pôvodného ochranného faktora i po štyroch 20-minútových pobytoch vo vode. Detské výrobky NIVEA SUN označené ako "dlhodobo vodeodolné“ zaisťujú dokonca minimálne polovicu pôvodného OF i po šiestich 20-minútových pobytoch vo vode."

JEDNODUCHÉ PRAVIDLÁ PRE BEZPEČNÉ SLNENIE DETÍ
Aby ste si boli istí, že používate správne množstvo opaľovacieho krému, jednoducho nasledujte toto pravidlo: Naneste hrubú vrstvu krému po celej dĺžke vášho prostredníčka, prípadne ešte o polovicu viac, a tú potom aplikujte na jednotlivé časti tela - brucho, hrudník, tvár, ramená, chrbát a každú nohu – to platí pre deti od 3 do 5 rokov. Deti od 6 do 10 rokov natrite dvojnásobným množstvom krému.

Ak dávate prednosť sprejom, jedna dávka krému zodpovedá 5 až 10 stlačeniam spreja. Pre maximálnu ochranu detí ich vždy znovu natrite potom, čo sa hrali vo vode a krém sa tak mohol zmyť. Na www.NIVEA.sk/banner_sensitive nájdete sprievodcu ochrannými faktormi, ktorý vám poradí, aký faktor je vhodný práve pre Vás a Vašu dovolenku.

13. 5. 2011 |

Naposledy navštívené