28. 4. 2017  |  Meniny: Jarmila

Redakčný blog

Poznáme víťazov superfinále HappyFoto Baby roku 2016!

Od marca do novembra roku 2016 ste mali možnosť prihlásiť svoje dieťatko do niektorého z tematických kôl súťaže HappyFoto Baby roka 2016 a zasúťažiť si tak o veľmi zaujímavé ceny. Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnili na prvých troch miestach, navyše postúpili do superfinále a my vám... Celý článok »

Štartuje súťaž o najkrajšie dieťa roka!

Práve sa začal šiesty ročník súťaže HappyFoto Baby roka 2015, v ktorom sa snažíme nájsť najkrajšie dieťa na čo najkrajšej fotografii. Áno, v našej súťaži nezáleží len na vzhľade dieťaťa, pretože vieme, že je to vaše : -), ale aj na kvalite snímok.... Celý článok »

Najkrajšie Šípkové Ruženky

Princezná, ktorá mala po pichnutí tŕňom spať až do konca vekov, sa stala rozprávkovým symbolom spánku a nevinnosti. A my sme v mesiaci apríl hľadali tých najkrajších spáčov z detskej ríše – chlapcov i dievčatá. Ako to nakoniec dopadlo?  Celý článok »

Máme nový Babyweb!

Milé ženy! Zrodil sa nový Babyweb.sk! Veríme, že sa nám ho s vašou pomocou podarilo vyladiť tak, že sa vám z neho nebude chcieť odchádzať. A ak áno, tak len preto, že vaše bábätko sa práve rozhodlo narodiť alebo sa vaše už narodené dieťa, partner... Celý článok »

Najkrajšie zimné deti!

Vo februári odštartoval nový, už štvrtý ročník súťaže HappyFoto Baby roka 2014. Februárová téma bola prvá a posledná zimná téma s príznačným názvom Dieťa v zime. Do súťaže sa tak prihlásilo veľké množstvo „stavačov“ snehuliakov, sánkarov, bobistov... Celý článok »

Zoznámte sa: Najkrajšie dieťa roka

A je to tu! Desať mesiacov fotografovania, hlasovania a napätia, ktoré dieťa zaujme porotu natoľko, aby ho poslala do superfinále súťaže HappyFoto Baby roka 2013. A potom ďalšie čakanie na odpoveď, ktoré dieťa bolo najkrajšie. Dnes ste sa dočkali.... Celý článok »

Najkrajšie auto-moto deti

Predstavujeme vám najkrajšie deti mesiaca november, ktorí zvíťazili v kole s témou Dieťa a auto. Oneskorenie vyhlásenia bolo spôsobené vianočnými sviatkami, veríme, že nám to prepáčite. A teraz sa už pozrite, ako to celé v novembri dopadlo. Celý článok »

Najkrajšie deti s ovocím

Trošku oneskorene vás zoznámime s víťazmi júlového kola HappyFoto Baby roka, ktorého témou bolo Dieťa a ovocie. Zo stoviek krásnych fotografií porota vybrala tri, ktoré ju najviac zaujali. Celý článok »

Najkrajšie deti v piesku

Júlové kolo HappyFoto BabyRoka 2013 už má svojich víťazov. Tentoraz bodovali u poroty fotky dvoch slečiniek a jedného malého fešáka. Porota začala vyberať víťazov jednotlivých kôl z prvej šesťdesiatky fotografií. Šancu vyhrať má tak naozaj každý,... Celý článok »

Víťazi 3. kola na tému Dieťa a kvetina

Poznáme výhercov mesiaca mája, pozrite sa ako ste vy aj odborná porota rozhodli. Všetkých 25 postupujúcich fotiek má u poroty rovnakú šancu, ako už viete, zrušili sme automatické prideľovanie bodov prvým trom. Téma bolo krásne, Dieťa a kvetina a... Celý článok »

Tu sme! Odvážne mamičky pre Baby-web

V „čakárni“ pred ateliérom známeho fotografa Jakuba Klima to podchvíľou pripomínalo poradňu u detského lekára. Odvážne mamičky, ktoré sa dostavili na akciu zorganizovanú naším portálom, prišli dať jasne najavo, čo si myslia o počine Facebooku. I... Celý článok »

Topky z vášho diskusného fóra

Milé dámy, veľmi nás teší, že záujem o diskusie na našom-vašom webe je naozaj veľký a a že sa práve takto k nám prichádzate podeliť o svoje rady, skúsenosti či pocity. Prostredníctvom nich totiž môžete nájsť odpovede na svoje otázky, no pre mnohé... Celý článok »

Jakub Klimo špeciálne pre Baby-web

Milí čitatelia, prinášame vám krátky rozhovor so známym slovenským fotografom Jakubom Klimom, ktorý sa bezprostredne chopil našej výzvy a podujal sa podporiť kampaň internetového portálu Baby-web.sk „Odhalené prsia dojčiacej ženy na internet... Celý článok »

Naposledy navštívené