23. 10. 2016  |  Meniny: Alojzia

Prečo sú drevené hračky výborným darčekom nie len na tieto na Vianoce?

Hra je jedna z najdôležitejších naplní detského života. V priebehu hry dieťa rozvíja svoje psychické a pohybové schopnosti, učí sa a získava predstavu o okolí a svete, ktorý ho obklopuje.

Kvalitné detské hračky vzdelávajú, podnecujú detskú fantáziu a kreativitu, udržujú dieťa v dobrej nálade a prirodzene sa stávajú každodennou súčasťou detského života. Ale najdôležitejšie je, aby hračky boli bezpečné. Hračky v žiadnom prípade nesmejú ohroziť zdravie detí. Dobrá hračka je len tá, ktorá je vyrobená z kvalitného materiálu, bez ostrých hrán a kovových častí. Pri výbere hračky je nesmierne dôležité preveriť či je hračka kvalitne zabalená a či ma pribalený certifikát, ktorý potvrdzuje, že je vyrobená z bezpečného materiálu.

Všetky tieto vlastnosti majú drevené hračky a preto sú vhodným výberom pre každé dieťa. Na Slovensku majú drevené hračky dlhú tradíciu a sú povestné svojou kvalitou. Hračky značky ANAMALZ sú vyrobené sú z kvalitného odolného javorového dreva a bezpečnej textílie, sú ručne maľované a sú certifikované (EN71, CE), preto sú najlepším darčekom pre vaše dieťa.

Vianočná ponuka zľavového portálu www.boomer.sk má v svojej ponuke tieto kvalitné drevené hračky s 55 % zľavou.

20. 12. 2011 |

Naposledy navštívené