23. 4. 2017  |  Meniny: Vojtech

PR články

Objavte tradíciu Petit Bateau!

Petit Bateau šije šaty nielen pre deti všetkých vekových skupín, ale aj dospelých, a to už neuveriteľných 124 rokov. Značka Petit Bateau si za dobu svojej existencie vybudovala povesť, ktorá ctí tradíciu, používa vysokokvalitné materiály a... Celý článok »

Vyžehlite si pre seba viac voľného času

Máte pocit, že na seba nemáte vôbec voľnú chvíľku? Trávite všetok svoj čas so žehličkou v ruke, o ktorej Vám tvrdili, že s ňou pôjde žehlenie jedna báseň? Ak začínate žiť v predstave, že zo samotného žehlenia manželových košieľ a oblečenia pre... Celý článok »

Spoločenské hry a ich benefity pre dieťa

Význam spoločenských hier je v živote dieťaťa mimoriadne dôležitý. Ani si to neuvedomuje, ale neboli to počítače, play station či tablety, čo nám rozvíjalo sociálne, verbálne a kognitívne schopnosti. Spoločenské hry sú stále dôležité, avšak akosi... Celý článok »

Nádchu netreba podceňovať

Nádcha je zápalové ochorenie sliznice nosa a prinosových dutín. Príčinou zápalu bývajú vírusy a baktérie. Nekomplikovaná nádcha trvá zvyčajne 7 - 10 dní a prechádza rôznymi štádiami. Celý článok »

Nie je železo ako železo

Železo optimalizuje tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, pozitívne ovplyvňuje funkcie mozgu, pomáha pri tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Denná potreba železa je 14 mg. V strave je asi 10-20 mg železa, z toho... Celý článok »

Dojčenské mlieka v BIO kvalite?

Nulový obsah pesticídov. Je to vôbec možné? Nemecká spoločnosť HiPP pre svoje produkty stanovila „nulový“ obsah pesticídov. BIO kvalita garantovaná vo výrobkoch HiPP presahuje požiadavky kladené legislatívou EU, preto sú označené špeciálnym logom ... Celý článok »

Ako umyť bábätko a pritom mu neuškodiť?

Kože je veľmi dôležitý telesný orgán, o ktorý sa musíme starať od najútlejšieho veku. Jednou z hlavných funkcií ľudskej kože je ochrana pred vplyvmi z vonkajšieho prostredia. V tejto súvislosti sa hovorí o tzv. kožnej bariére, ktorá má svoju... Celý článok »

Maminky a deti ocenia Physiomer Baby

KOMERČNÁ PREZENTÁCIA Viete prečo? Určite poznáte tie večné súboje s nádchou a nachladnutím vášho dieťaťa. Plač, nepokoj, nedostatočné kŕmenie pri upchatom nošteku, unavená a nevyspatá je celá rodina. V takýchto chvíľach mama hľadá čokoľvek, čo by... Celý článok »

Imunita detí v zime

KOMERČNÁ PREZENTÁCIA Bacily sú všade a v detskom kolektíve sa každá viróza ľahko šíri. Výsledkom sú teploty, kašeľ, sople z nosa a prebdené noci. Doplnok stravy MultiIMUN Sirup obsahuje vitamín C, znižuje mieru únavy aj vyčerpania a prispieva k... Celý článok »

Nie je železo ako železo

Železo optimalizuje tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, pozitívne ovplyvňuje funkcie mozgu, pomáha pri tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Denná potreba železa je 14 mg. V strave je asi 10-20 mg železa, z toho... Celý článok »

Nezanedbajte zúbky svojich detí

Kedy je potrebné ísť po prvýkrát s dieťatkom k zubárovi? Ako sa správne starať o ústnu hygienu u najmenších? Akú zubnú kefku a pastu vybrať? Čo robiť v prípade, že sa dieťa čisteniu zubov bráni? Aké komplikácie hrozia zo zanedbaného chrupu? Celý článok »

Stránky

Naposledy navštívené