26. 5. 2017  |  Meniny: Dušan

Poznáme výhercov súťažte o podbradníčky a výrobky NIVEA Baby!

Súťažili ste o tri roztomilé podbradníčky a kozmetiku NIVEA Baby!

Výhra: 1x podbradník + 1x ošetrujúci olej + 1x čistiace obrúsky Soft&Cream


Výherkyně:
Zuzana Oslovicova
Lenka Maráková
Gabrhelova Daniela

Doprajte svojmu bábätku príjemnú masáž a kvalitný spánok
Z vedeckých prieskumov vyplýva, že až 69 % bábätiek a batoliat má problém spinkať po celú noc bez prebudenia. Asi netreba dodávať, že minimálne rovnaké percento rodičov má tým pádom rovnaké problémy. Naučte sa detské masáže a vytvorte si so svojím drobčekom každodenný rituál pred spaním. Pravidelná večerná masáž totiž pomôže Vášmu dieťatku ľahšie zaspať.

Bábätká zbožňujú milujúce dotyky a telesný kontakt s blízkymi osobami a hlavne s Vami! Maznania a dotykov pre dieťa v počiatočnej dobe jeho života nie je nikdy dosť. Deti takto maznané v prvom roku si zachovávajú pocit bezpečia i v ďalšom živote.

Pri masáži použite v dlaniach zahriaty Ošetrujúci olej NIVEA Baby, ktorý sa dobre roztiera i vstrebáva, veľmi príjemne vonia a má blahodarný vplyv na jemnú pokožku Vášho dieťatka.

Pozrite sa na krátke inštruktážne video a objavte tajomstvo detských relaxačných masáží.
Okrem zdravého spánku je pre spokojnosť Vášho bábätka dôležité i to, ako mu chutí. Pri kŕmení preto určite oceníte roztomilý podbradníček a kvalitné Čistiace obrúsky NIVEA Baby! Tie sa Vám budú hodiť nielen pri kŕmení malého neposedníka, ale i pri prebaľovaní.

18. 9. 2013 |

Naposledy navštívené